2015 -2016 Sonbahar Kış Ayakkabı Modası

2015- 2016 sonbahar kış en son ayakkabı trendler, en çok hangi ayakkabılar tercih edilmeli isterseniz bir göz atalım. 1.TÜYLÜ AYAKKABILAR Çok farklı tasarımları ile ilginizi üzerine çekecek olan tüylü ayakkabılar bu sezonda çok moda sık sık mağazalarda karşımıza çıkacak. Hem iddialı hem de şık görünmek isteyen bayanların tercih edebiilceği bir ayakkabı. 2.TAYT ÇİZMELER Diz üstü çizmeleri geçen sezonda oldukça fazla görmüştük. Bu sezonda ise bacağınızı tamamen saran tayt görünümüne benzer olan tayt çizme dediğimiz çizme modelleri oldukça hoş görünümlü ve bu sezonda çok trend bir model. 3.KADİFE AYAKKABILAR Hem çizmelerde hem botlerda hem de topuklu ayakkabılarda gördüğümüz kadife modelleri bu sezonda yükselişe geçen modeller arasında yerini aldı. 4.METALİK AYAKKABILAR İlkbahar yaz sezonunda oldukça karşımıza çıkmış olan metalik ayakkabılar etkinliğini devam
2015 -2016 Sonbahar Kış Ayakkabı Modası

2015- 2016 sonbahar kış en son ayakkabı trendler, en çok hangi ayakkabılar tercih edilmeli isterseniz bir göz atalım.

1.TÜYLÜ AYAKKABILAR

Çok farklı tasarımları ile ilginizi üzerine çekecek olan tüylü ayakkabılar bu sezonda çok moda sık sık mağazalarda karşımıza çıkacak. Hem iddialı hem de şık görünmek isteyen bayanların tercih edebiilceği bir ayakkabı.

tuylu-topuklu-ayakkabi-modelleri

2.TAYT ÇİZMELER

Diz üstü çizmeleri geçen sezonda oldukça fazla görmüştük. Bu sezonda ise bacağınızı tamamen saran tayt görünümüne benzer olan tayt çizme dediğimiz çizme modelleri oldukça hoş görünümlü ve bu sezonda çok trend bir model.

3.KADİFE AYAKKABILAR

Hem çizmelerde hem botlerda hem de topuklu ayakkabılarda gördüğümüz kadife modelleri bu sezonda yükselişe geçen modeller arasında yerini aldı.

4.METALİK AYAKKABILAR

İlkbahar yaz sezonunda oldukça karşımıza çıkmış olan metalik ayakkabılar etkinliğini devam ettirmektedir. Sadece metal rengi değil altın ve dore rengi ayakkabıları göreceğiz.

5.UZUN BAĞCIKLILAR

Uzun bağcıklı ayakkabı ve çizmeler geçen sezonda varlığını gösterdiği gibi bu sezonda en çok tercih edilen ayakkabılar arasında olmaya devam edecek. Feminen bir tarz ve çekiciliğini ortaya koymak isteyen bayanların tercih edeceği bir ayakabbı modeli.

6.TAŞLI AYAKKABILAR

Elbiselerde kullandığımız taş detayları bu sezonda da ayakkabılarımızı süslenmeye hazırlanıyor. Taşlı ve detaylı ayakkabıların çok ilgi göreceği aşikar.

taslı ayakkabi

  1. ERKEKSİ MASKÜLEN AYAKKABILAR

Maskülen tarz ve erkeksi alışılmışın dışında olan kaba bayan botları bu sezonda öne çıkacak ve ilgi odağı olacaktır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.