2016 Sonbahar – Kış Modası

2016 Sonbahar- Kış Modası 2016 Sonbahar- Kış Modası öne çıkan renkler ve desenler sizlerle buluşmayı bekliyor. Abiye Kışın kullanmak isteyeceğiniz abiye kıyafetlerde siyah rengi veya yılın rengi olarak seçilen şarap kırmızısı seçerseniz göz dolduracağınız şüphesiz. Ayrıca elbiselerde kullanılan ön ve arkada bulunan derin dekolteler ve büyük tokaları da mağaza raflarında göreceğiz. Babydoll 2012 senesinden sonra gözden düşen babydoll elbiseler gene yükşelişe geçmekte olacaklar ve yaka olarak da balıkçı yaka tercih edilecektir. Bacakları açıkta bırakıp tüm çekiciliğinizi ortaya koyacaktır. Mont ve Pardesüler Kışın içinizi ısıtacak montlarda sadece montta değil çantalar ve aksesuarlarda leopar ve hayvan desenlerin oldukça fazla kullanıldığını görceğiz. Bu desenlerin yanı sıra kuzu derisinden yapılan kabanlar sizi ısıtırken bir yandan da sizi çok farklı ve asil bir görünüme kavuşturacaktır.
2016 Sonbahar – Kış Modası

2016 Sonbahar- Kış Modası

2016 Sonbahar- Kış Modası öne çıkan renkler ve desenler sizlerle buluşmayı bekliyor.

Abiye

Kışın kullanmak isteyeceğiniz abiye kıyafetlerde siyah rengi veya yılın rengi olarak seçilen şarap kırmızısı seçerseniz göz dolduracağınız şüphesiz. Ayrıca elbiselerde kullanılan ön ve arkada bulunan derin dekolteler ve büyük tokaları da mağaza raflarında göreceğiz.

Babydoll

babydoll elbise

2012 senesinden sonra gözden düşen babydoll elbiseler gene yükşelişe geçmekte olacaklar ve yaka olarak da balıkçı yaka tercih edilecektir. Bacakları açıkta bırakıp tüm çekiciliğinizi ortaya koyacaktır.

babydoll

Mont ve Pardesüler

Kışın içinizi ısıtacak montlarda sadece montta değil çantalar ve aksesuarlarda leopar ve hayvan desenlerin oldukça fazla kullanıldığını görceğiz.

Bu desenlerin yanı sıra kuzu derisinden yapılan kabanlar sizi ısıtırken bir yandan da sizi çok farklı ve asil bir görünüme kavuşturacaktır.

Bu kış da tüvit ceketler yine başrolde olacağı şüphesiz.  Tüvit ceketler mini elbise ve çizmelerle kombilenebilir.

Hem rahat hemde şık görünmeliyim diyenlere de söyleyelim bu sezon geniş kesimli modelllerde ön planda olacak.

Pançolar

Gördüğümüzde bize 70’li yılları hatırladığımı pançoları bu sene kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Kilim-desenli-panco

2016 ÖNE ÇIKAN RENKLER

Moda da her zaman oldukça fazla kullanılan mor ve tonları kışın kullanılacak renklerden biri.

Turkuaz, kahve ve lacivert renkleri oldukça kullanacağımızı gösteriyor.

Bir başka öne çıkan renk ise baharat renkleridir. Bu renklerin sonbahar kış modasında ayakkabılarda, çanta ve elbiselerde, çizmelerde kullanılacaktır.

Aynı zamanda şarap kırmızısı ve tonları, siyah ve asker yeşili de ürünlerde yerini almayı bekliyor.

 

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.