3DMark Time Spy indir

3DMark Time Spy indir. 3DMark Time Spy, ekran kartınızın DirectX 12 performansını test etmek için kullanabileceğiniz program.
3DMark Time Spy indir

3DMark Time Spy, ekran kartınızın DirectX 12 performansını test etmek için kullanabileceğiniz benchmark programı ve aynı zamanlı olmayan operasyon, çoklu kullanım, çoklu uyarlayıcı gibi yeni API özelliklerinin tümünü destekliyor.

Windows 10 çalıştıran oyun PC ’lerinde güncel ekran kartlarının DirectX 12 performanslarını belirten 3DMark Time Spy, AMD, Intel, Microsoft, NVIDIA ve daha nice ismin üye olduğu Futuremark Benchmark Geliştirici Programı zarfında tasarlanmış.

Milyonlarca oyuncu kadar kullanılan performans değer biçme programı 3DMark ’ın bіr parçası olduğundan 3DMark Esas ya da Gelişmiş sürümlerinden birinin sisteminizde yüklü olması gerekiyor. Testi sorunsuzca yapabilmeniz için de sistem gereksinimleriniz şu şekilde olmalı:

İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit İşlemci: SSSE3 desteği sunan 1.8GHz Çift Çekirdek İşlemci Bellek: 4 GB Ekran Kartı: DirectX 12 Ekran Kartı Belleği: 1.7GB Depolama: 3GB boş alan

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.