Adobe Creative Cloud Sürüm Yükseltme

Adobe Creative Cloud Sürüm Yükseltme Lisanslarında İndirim Kampanyası İle % 40 Tasarruf Fırsatı
Adobe Creative Cloud Sürüm Yükseltme

Adobe Creative Cloud Sürüm Yükseltme Lisanslarında İndirim Kampanyası İle % 40 Tasarruf Fırsatı

Adobe Creative Cloud sürüm yükseltme lisanslarını 29 Kasım 2013 ’ten önce satın alan kurumlar yüzde 40 ’a varan indirimlerden yararlanıyor.

Adobe kurumların bulut bilişime geçişini ve en yeni teknolojilerden yararlanmasını kolaylaştırmak amacıyla Adobe Creative Cloud sürüm yükseltme lisanslarında yüzde 40 ’a varan indirimler sunuyor. 29 Kasım 2013 tarihinden önce sabit fiyat güvencesinden yararlanan şirketler tasarruflarını 2 sene süreyle koruyabiliyor.

İki yıla dek yüzde 33 ’e varan tasarruf oranları

Adobe fırsatlarından 29 Kasım öncesinde aylık 39,99 dolar üzerinden lisans satın bölge Mevcut Creative Cloud müşterileri ve Creative Cloud BÜTÜN uygulama üyeliği satın bölge CS (sürüm 3 ve sonrası) müşterileri sürüm yükseltmede değişmez fiyat garantisinden yararlanıyor.

29 Kasım 2013 öncesinde aylık 19,99 dolar üzerinden lisans bölge Mevcut Creative Cloud müşterileri ve Creative Cloud TEK BAŞVURU üyeliği satın alan CS (sürüm 3 ve sonrası) müşterileri de sürüm yükseltmede değişmez fiyat garantisine sahip oluyor. Adobe promosyonu 22 Ekim ila 29 Kasım 2013 tarihleri aralarında satın alınan lisansları kapsıyor.

Bulutta tasarım, bulutta yedekleme

Adobe Creative Cloud, bütün ayrıntılı bіr bulut tasarım çözümü olarak Adobe Photoshop CC, Illustrator CC ve çok daha fazlasını taşıyan Adobe masaüstü uygulamalarının en son sürümlerini bіr arada sunuyor. Adobe çözümleri grafik tasarımcıların kullanım ayarlarını, dosyalarını ve birlikte çalıştıkları kadroların bakış ve bildirimlerini bulutta dengeleme imkanı sağlayarak kurumsal uygulamalarda data kaybının önüne geçiyor.

Adobe Systems Incorporated Hakkında
Adobe, dijital deneyimlerle dünyayı değiştiriyor. Daha artı bilgi için, www.adobe.com sayfasını ziyaret edin.

 2013 Adobe Systems Incorporated. Tüm hakları saklıdır. Adobe, Adobe logosu, After Effects, Audition, Creative Cloud, Creative Suite, Dreamweaver, Flash, InDesign, Illustrator, Muse, PhoneGap, Photoshop, Premiere, Prelude Adobe Systems Incorporated’in Amerika Birleşmiş Devletleri ve/veya başka ülkelerdeki tescilli markaları ya da markalarıdır. Diğer tüm markalar ise kendi sahiplerinin ticari markasıdır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.