AdventureCraft Survive & Craft indir

AdventureCraft Survive & Craft (Ios) indir. AdventureCraft Survive & Craft mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bіr sandbox oyunudur
AdventureCraft Survive & Craft indir

AdventureCraft Survive & Craft аmmа mobil cihazlarınız üstünde kaliteli ve bedava bіr Minecraft alternatifi oynamak isterseniz nasihat edebileceğimiz bіr sandbox oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize bedava olarak indirip oynayabileceğiniz bіr hayatta kalma oyunu olan AdventureCraft Survive & Craft’ta oyuncular tesadüfen bіr şekilde yaratılan bіr dünyayı keşfetme imkanına sahipler. AdventureCraft Survive & Craft yaratıcılığınızı konuşturma imkanı verirken eğlenceli bіr şekilde vaktinizi değerlendirmenizi olası kılıyor.

AdventureCraft Survive & Craft’ta oyunculara 2 farklı oyun modu sunuluyor. Survival modunda temel amacımız kaynak toplamak ve sığınaklar inşa ederek tehlikelerden korunmak. Bunun yanına silahlar yaparak bize saldırgan canavarlar ve düşmanlarla savaşmamız, açlığımızı gidermemiz de gerekiyor. Hayatta kalabilmek için yeni kaynaklar keşfetmemiz önemli bіr nokta. Oyunun bіr diğer modu olan Creative modunda ise en görkemli yapıları inşa etmek için kolları sıvıyoruz.

AdventureCraft Survive & Craft’ta dilediğiniz yapıyı yapabildiğiniz gibi bu yapıları yok ederek parçalayabilmektesiniz. Oyun her yaştan oyun severe hitap etmekte.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.