All-in-One Messenger 1.0.1 indir

All-in-One Messenger indir. All-in-One Messenger, bütün mesajlaşma uygulamalarını tek çatı altında kullanabileceğiniz bіr Google Chrome eklentisidir.
All-in-One Messenger 1.0.1 indir

All-in-One Messenger, mesajlaşma uygulamalarını tek çatı aşağıda toplayan bіr Google Chrome eklentisi olarak karşımıza çıkıyor. Bambaşka cihazlar, browserlar ya da programlar kullanmadan tüm mesajlaşma uygulamalarını tek çatı aşağıda toplayan bu başvuru doğruca, sohbetlerinizi fazla daha basit bіr şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir arkadaşınız Facebook Messenger üzerinden size mesaj atıyor diyelim, diğer yana da ailenizden biri Whatsapp üzerinden size yazıyor olsun. Yetmez, oyunda tanıştığınız bіr arkadaşınızda Steam üzerinden size ulaşmaya çalışsın. Farklı programlara аmа cihazlara görmek yerine, tek bіr eklentiye bakarak bu irtibat faaliyetlerini yerine getirmenizi muhtemel kılan All-in-One Messenger iyice bedava olmasıyla dikkat çekiyor. Bu tarz bіr eklentiye ihtiyaç duyanların işini göreceğini düşünüyorum.

All-in-One Messenger eklentisinin desteklediği mesajlaşma uygulamaları:

WhatsApp, Skype, Google Hangouts, Facebook Messenger, ICQ, Steam, Slack, HipChat, Telegram, WeChat, ChatWork, GroupMe, Gitter, Grape, Discord, Flowdock, Yahoo Messenger, Tencent QQ, XMPP (Jabber), WIRE, Mattermost, Rocket.Chat, DingTalk, Dasher, Noysi, BearyChat, Missive

İndir43.64 MB
Google Chrome
Google Chrome Hızlı, Sade ve Güvenli İnternet Gezgini

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.