Amblem 3

Arma 3 oyun indir. Arma 3 FPS türünde bіr savaş simülatörüdür
Amblem 3

Amblem 3 аmmа bilgisayarınız üzerinde gerçeğe yakın bіr savaş tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz FPS oyunu.

Simülasyon türünde bіr savaş oyunu olan Simge 3, Counter Strike gibi alışılmış online FPS oyunlarından sandbox yapısı ile ayrılıyor. Arma 3 bize minik, kapalı haritalar yerine kilometrekarelerce alanı kapsayan devasa geniş savaş alanları sunuyor ve oyuncular bu haritalarda takımlar halinde çarpışabiliyorlar.

Sembol 3’te sadece bіr piyade olarak savaşmıyoruz; oyunda 20 bambaşka arabulucu kullanabiliyoruz. Zırhlı kara araçları, tanklar, uçaklar ve helikopterler gibi savaş araçlarını dronelar gibi teknolojilerle birleştirerek kendi savaş stratejimizi yaratabilmemiz mümkün. Kimi vakit karada sıcak çatışmaya girerken kimi vakit balık adam kıyafetimizi giyerek suyun altında görevlerimizi gerçekleştirmeye çalışabiliyoruz.

Sembol 3 kendi içerisinde hem tek karakter akıcılık modu içeriyor, hem de heyecan batmış multiplayer maçlara yer veriyor. Oyunun program metni modunda Ben Kerry adlı askerin hikayesine şahit oluyoruz ve Akdeniz coğrafyasında bulunan bіr bölgede hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Simge 3 oyuncu kitlesinin kendi içeriklerini yaratmasına da izin veriyor. Senaryo editörüyle birlikte gelen oyunda kendi modlarınızı da yaratabilmeniz muhtemel. Oyun bu sayede oyunular kadar yaratılmış içeriklerle zenginleştiriliyor.

Amblem 3 2013’te çıkmış bіr oyun olmasına karşın halen tatmin edici bіr grafik kalitesi sunmakta. Oyunun en düşük sistem gereksinimleri şu şekilde:

– Service Pack 2 yüklü Windows Vista ya da Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

– 2.4 GHZ çift çekirdekli Intel işlemci ya da 2.5 GHZ çift çekirdekli AMD işlemci

– 2 GB RAM

– 512 MB video belleğe sahip Nvidia GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 3830 veya Intel HD Graphics 4000 ekran kartı

– DirectX 10

– 15 GB boş depolama alanı

– DirectX uyumlu ses kartı

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.