Amity

Amity (Ios) indir. Amity, eğlenceli ve keyifli yeni bіr mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.
Amity

Amity, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bіr mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Yepyeni servislere ve özelliklere sahip olan dilekçe ile renkli sohbetler gerçekleştirebiliyorsunuz.

Mesajlaşmanın yeni yolu olan Amity, renkli çıkartmaları ve yepyeni etiketletiketleriyle eğlenceli bіr sohbet uygulamasıdır. Iyice ücretsiz olarak hizmet eden Amity, efektif özellikleri ve animasyonlarıyla etkileyici işler yapıyor. Kolay ve elverişli bіr kullanıma sahip olan olan Amity, yaklaşık olarak WhatsApp’a kafa tutacak bіr sohbet uygulaması olarak tanımlanabilir. Ekranın anında aşağıda yer alan servislere kısa yoldan erişebilir ve dilediğiniz servisi saniyeler içerisinde kullanabilirsiniz. Resim gönderebilir, video çekebilir ve konum paylaşımı yapabilirsiniz. Emojileri sürükle bırak yaparak arkadaşlarınza yollayabilir ve gönderilen resimlerin üzerinde güzel animasyonlar oynatabilirsiniz. Özel olarak planlanmış daha o kadar fazla yeniliğe sahip olan Amity ile sohbet ederken eğlenceli vakitlerde geçirebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızı uygulamaya eklemek için numaralarını veya kullanıcı adlarını almanız yeterli oluyor. Basit bіr kullanımı yer alan Amity’i mutlaka denemelisiniz.

Amity mesajlaşma uygulamasını iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarııza bedava olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.