Apocalypse Max indir

Apocalypse Max (Ios) indir. Apocalypse Max, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bіr aksiyon oyunudur.
Apocalypse Max indir

iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bіr aksiyon oyunu olan Apocalypse Max, eğlencesi yüksek bіr zombi öldürme oyunudur. Oyunda zombileri geçerek büyük hazineye ulaşmaya çalışıyoruz.

Macera doymuş bіr oyun olan Apocalypse Max, zombilerle batmış bіr oyundur. Oyunda zombileri ortadan kaldırarak büyük hazineye ulaşmaya çalışıyoruz. Birbirinden farklı 9 dünyada geçen oyunda 16 öbür zombi yer alıyor ve hepsi de sizi ortadan uyandırmak için özel yeteneklere sahip. bu nedenle işiniz epeyce baskı. Aksiyonu ve macerayı benzer anda ağlamaklı oyunda 20 farklı birim ve tabanca yer alıyor. Oyuna başladığımızda dilediğimiz silahı alıyor ve yolumuza meydana çıkan zombileri değil ediyoruz. Harika grafiklere sahip olan oyun 2D olmasına karşın düzgün bіr tecrübe sağlıyor. bu nedenle bağımlılık yapan bіr etkisi olduğu da söylenebilir. Fayda gerektiren bіr oynanışa ihtiyaç duyan oyunda işiniz epeyce kuvvet. 

Oyunun Özellikleri;

20 farklı tabanca 20 bambaşka bölüm 9 öbür dünya 16 bambaşka zombi türü Yüksek grafik kalitesi Kolay kontroller

Apocalypse Max oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza 52,99 TL ödeyerek indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.