Başlangıç Menu 10 5.85 indir

Start Menu 10 indir. Start Menu 10 ücretsiz bіr başlat menüsü yapılandırma programıdır
Başlangıç Menu 10 5.85 indir

Başlangıç Menu 10 kullanıcılara Windows 8’e başlat menüsü ekleme ve Windows 10‘un herzamanki başlat menüsünü tercihlerine göre yapılandırabilme imkanı veren bіr başlat menüsü programı olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bіr program olan Başlangıç Menu 10 doğru Windows 8’in en büyük problemi olan başlat menüsü eksikliğini ortadan kaldırabiliyorsunuz. Olağan başlat menüsünü Windows 8’e taşıyan programın Türkçe desteğine sahip olması da hoş bіr yönü. Programlar menüsü, arama özelliği, çalıştır komutu, teftiş masası ikonu, sık kullanılan dosyalara ve klasörlere basit erişim imkanı Başlangıç Menu 10 ile birlikte gelen hoş özellikler.

Start Menu 10, Windows 10 ve öteki işletim sistemlerinde başlat menüsünü de güzelleştirebiliyor ve kullanışlı özellikler ekliyor. Normalde başlat menüsünde dosya ikonuyla listelenen programları Başlangıç Menu 10 başvuru ikonlarıyla daha hoş görünür ve daha kolay erişilebilir hale getirebiliyor:

Start Menu 10

Başlangıç Menu 10 ile başlat menüsündeki programları gruplandırabiliyorsunuz. Bu sayede ihtiyacınıza karşın tatbik ve programları daha basit bulabiliyorsunuz:

Start Menu 10

Start Menu 10 sık kullandığınız tatbik ve programlar için bіr zeki liste oluşturuyor. Yakın zaman içinde çalıştırdığınız başvuru formu ve programlar burada listeleniyor:

Start Menu 10

Start Menu 10’ün hoş bіr özelliği bilgisayar kapatma seçenekleri için zamanlama imkanı vermesi. Bu sayede başlat menüsü üzerinden bilgisayarınızı belirleyeceğiniz zamanda kapanacak şekilde programlayabiliyorsunuz:

Start Menu 10

Başlangıç Menu 10 ayarlarından başlat menünüz için tema belirleyebiliyor, başlat tuşunun görünümünü değiştirebiliyor, menü büyüklüğünü ayarlayabiliyorsunuz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.