Beasts of No Nation 2015 Full yorumları

Beasts of No Nation savaş filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. Beasts of No Nation izleyicilerini harika bіr savaş filmi bekliyor. 2015
Beasts of No Nation 2015 Full yorumları

Çocukların hiç bіr değerinin olmadığı ve onların birer asker gözüyle bakıldığı yerin filmi; orada açlık ve sefalette yaşamış çocukların yapacakları diğer bіr şeyin olmadığı yer Afrika ’nın filmi sizlerle birlikte. True Detective dizisiyle dizi sektörüne bomba gibi düşen yönetmenin önderliğinde çekilen Beasts Of No Nation ne zaman çıkacak filmi, 2005 yılında Uzodinma Iweala ’nın kaleminden çıkan bіr romanın sinema uyarlamasıdır.
Bu uyarlamayla birlikte oradaki çocuk askerin hayatlarına ışık tutan yönetmen Agu adındaki bіr çocuğun hayatını anlatırken kamerayı tüm Afrika ’ya tutmuştur. Beasts Of No Nation Türkçe Dublaj konusuyicilerinin etkilenebileceği dram ve savaş kategorisindeki bu filmin baş rolünde Hayalet Şoför 2 İntikam Ateşi filminden de tanıdığımız Idris Elba fena komutan rolünü üstlenmiştir. Agu rolünde ise yetenekli çocuk oyuncu Abraham Attah yer almıştır. Savaş Filmlerinin bіr çoğunun HD olarak yer aldığı internetbilgi.net sitesi sizlere iyi seyirler diler ;)

  • Part 1
  • Part 2
  • Part 3
  • Part 4
  • Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.