Bedava Müzik Dinleme Programı TrezyBox

Standart müzik dinleme servisi sağlayan alternatif programlara göre çok daha hızlı çalışan TrezyBox
Bedava Müzik Dinleme Programı TrezyBox

Standart müzik dinleme servisi karşılayan alternatif programlara kadar çok daha çabuk çalışan TrezyBox

TrezyBox, modern ve gelişmiş arayüzü ile doğru kullanımı kolay bіr müzik dinleme programıdır. Standart müzik dinleme servisi sağlayan alternatif programlara göre fazla daha süratli çalışan TrezyBox ile en sevdiğiniz şarkıları bіr saniye gibi kısa bіr sürede açarak dinleyebilirsiniz.

Aralıksız güncellenen arşivi ile gittikçe gelişen program Türk geliştiriciler göre tasarlanıp hazırlanmıştır. Arşivde bulunan tüm şarkıları bayağı bіr internet bağlantısı ile tıkladığınız lahza dinlemeye başlayabilirsiniz.

Çevrimiçi olarak en seri çalışan müzik programlarından biri olan TrezyBox ile yaptığımız testler esnasında herhangi bіr problemle karşılaşmadık. Sorunsuz olarak çalışan programın müzikleri açma hızı bizi oldukça etkiledi.

Geliştirilmeye devamlı programın içerisinde Mağaza, En İyiler ve En Yeniler gibi menüler bulunuyor. En Yeniler ve En İyiler bölümlerinde ise Rihanna, Eminem, Justin Timberlake, Katy Perry, Lady Gaga, Miley Cyrus, Taylor Swift, Pink, David Guetta ve daha bіr çok dünyaca meşhur sanatçının en popüler şarkılarını derhal dinleyebilirsiniz.

Kendi müzik tarzınızı oluşturabileceğiniz TrezyBox programını derhal bedava olarak indirerek birbirinden hoş ve popüler şarkıları dinleyebilirsiniz. Müzik dinlemeyi seviyorsanız ve müziksiz yapamam diyorsanız bu program bütün size göre.

Beta sürümünü tamamlayan müzik programına o kadar çok yeni özellik eklenerek geliştirildi. Özellikle yeni eklenen Mini Player’ı kullanarak programı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yenilenen tasarımı ile birlikte kullanışlılığı arttırılan programın arayüzünde istediğiniz tüm bilgilere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Çalan şarkı, ilerleme durumu, listedeki diğer şarkılar, favori şarkılarınız vb. bütün bilgileri programın anasayfasından görüntüleyebilirsiniz.

110’dan fazla sanatçının 500’den fazla şarkısının bulunduğu program sürekli olarak yeni şarkılar eklenmeye devam etmektedir. Güncelliği koruyan programın en güzel özelliklerinden bіr her birine ise sizden gelenler bölümü. Bu bölümde program kullanıcılarının eklediği şarkılara ulaşabilir ve diğer kullanıcıların en sevdiği şarkıları hemen dinleyebilirsiniz.

Tamamen bedava olarak kullanabileceğiniz TrezyBox programında herhangi bіr reklam ve sınırlama yoktur. Kesintisiniz müzik dinlemenizi karşılayan TrezyBox’ın son sürümünü sitemizden ücretsiz olarak indirerek en son çıkan ve en popüler şarkıları dinlemeye başlayabilirsiniz.

1.1.14 sürümü ile birlikte gelen icat ve düzenlemeler:

Oynatma tuşundaki sorunlar düzeltildi Miniplayer bitmiş tasarlandı TrezyTV yayına girdi En iyi sanatçılar için görsel destekli kısım yapılandırıldı Otomatik müzik güncellemesi eklendi Akıllı pencere kullanılarak bölge tasarrufu yapıldı Canlı yardım sistemi kuruldu Favorilerdeki sorunlar giderildi Trezy12 adı aşağıda Editörün seçtiği şarkılar görsel destekler ile birlikte eklendi Montaj sırasındaki hatalar giderildi Arayüz geliştirildi Bazı radyo kanalları eklendi Müziklerin daha seri açılması için optimizasyon yapıldı İnternet bağlantısı olmadığında oluşan sorun giderildi

Not: Programı sorunsuz olarak çalıştırmak için bilgisayarınızda NET Framework 4.5 yüklü olması gerekmektedir

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.