Bill Gates, yeniden Noel Baba oldu!

Bill Gates, her yıl olduğu gibi, bu yıl da şanslı bіr hayranını hediyeye boğdu. İşte Gates’in hediye paketinden çıkan müthiş hediyeler!
Bill Gates, yeniden Noel Baba oldu!

Teknoloji dünyasının efsanevi ismi ve Microsoft‘un kurucusu Bill Gates, bilindiği gibi son yıllarda yürüttüğü hayır işleriyle gündeme geliyor. Gates, ayrıca Reddit’in her yıl geleneksel olarak düzenlenen armağan geleneğinin de en tanınan isimlerinden birisi. Gates, her yıl bіr uğurlu Redditor’e hediyeler gönderiyor. Bu yılın şanslı Reddit kullanıcısı da Gates’ten aldığı hediyelerin fotoğrafını paylaştı ve mutluluğunu açıklama etti. Aerrix adlı Reddit kullanıcısı, 16 Aralık sabahı FedEx tarafından kendisine ulaştırılan “dev bіr kutuyu” teslim aldı ve bunun kendisine Bill Gates kadar gönderildiğini öğrendi. Arasında bіr Xbox One: Minecraft Edition, üç adet sınırlı sayıda üretilen Xbox One Elite kontrolör, NES Classic Edition ve üç adet blu-ray filmin yer aldığı hediyeler Gates’in inceliğini de fazlasıyla yansıtıyor. Hediyeler aralarında ayrıca Aerrix ve onun köpeğine özel birer çift Zelda eldivenleri, bіr Zelda kılıcı ve Harry Potter çorapları da yer alıyor. En muhabere armağan ise kuşkusuz Aerrix’in ailesinin yanında Gates’in photoshop’la yerleştirilmiş görüntüsünün yer aldığı fotoğraf. Gates ayrıca yardımseverliğini bu hediyelere de yansıtarak, code.org vakfı için bu şanslı Redditor’ün adına bіr bağışta da bulunmuş. Cenk Atlı

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.