BLUK indir

BLUK (Ios) indir. BLUK, iOS platformunda minimalist görsellere sahip sürükleyici platform oyunu olarak öne çıkıyor.
BLUK indir

BLUK, minimal görselleriyle kendisine çeken platform oyunu. iPhone ’da zamanın durduğu anda açıp oynanmak üzere planlanmış olağanüstü bіr oyun. Benzerlerinin aksine bіr öykü üstüne belirlenmiş bіlе bu stil oyunlarda hikaye ikinci planda kaldığından fazla detaya inmeden oynanışa gireceğim.

Oyunda uzun bloklar aralarında atlayarak ilerlemeniz gerekiyor. Siyah bіr küp olarak boşluğa düşmeden devingen yapıdaki bloklar aralarında hızlı şekilde zıplayarak yolcuğunuzu tamamlamaya çalışıyorsunuz. Bunu yapmanızın amacı oyunun geliştiricilerine kadar dünyayı dengelerini daha aşağı üstteki eden gizemli karanlığın çıkış noktasını bulmak.

Tek dokunuş denetleme sistemine sahip oyunlar arasında olan BLUK, ilk oynanışınızda fazla basit gelecek. Bloklara uçmak için tek yapmanız gereken dokunup sürükleyerek kendinizi germek ve sonrasında vazgeçmek. Fakat blokların yapılarının değişmesiyle her ilerleyişinizle bunu başarmanız zorlaşıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.