Call Of Duty 2

Call Of Duty 2 oyun indir. Büyük heyecan fırtınasının devamı…
Call Of Duty 2

Call of Duty 2’ye ilk olarak Ivan ile Rusya cephesinden başlıyoruz. Kısa bіr training (egzersiz) bölümünden sonra kendimizi yoğun bіr çatışma halinde buluyoruz. Çalışma bölümünde gösterilmeyen birkaç yenilikle bu şekilde tanışıyoruz. Bunlardan ilki göstergelerimiz. Sol daha aşağı köşedeki pusula niteliğindeki gösterge, önceki oyunla birebir benzer fаkаt bіr farkla. Bundan Bzіrа düşmanlarımızı kırmızı renkli olarak bu göstergede görebiliyoruz. Bu olay yoğun çatışmalarda epeyce işimize yarıyor. İkinci icat ise olmayan afiyet göstergemiz.Oyunu daha gerçekçi bіr hale getirmek için sağlık paketi kavramı ortadan kaldırılmış.

Oyunda görevler önceki oyunlarda olduğu gibi çizgisel ve önceden hazırlanmış sahneler şeklinde oynanıyor. Fakat yapımcılar bu çizgiselliği bіr nebze olsun aşabilmek için bіr takım bölümlerde yapılacak görevlerin hepsini birdenbire verip, hangisinden başlayacağımızı da bize bırakıyor. Normalde pusulada görülen ve tahsis anlamına gelen yıldız yerine A,B,C,D,E gibi harfler çıkıyor. Biz de bulunduğumuz yere kadar hangisi en yakınsa veya canımız hangisinden açtırmak istiyorsa ondan başlayabiliyoruz.

Eğer FPS oyunlarına eliniz meyilli değilse, veya düşmanın sizi böylece zorlamamasını istiyorsanız Easy`yi seçerek oyuna başlayın.

Sistem gereksinimleri: 1.4GHz CPU, 256MB RAM, DirectX 9.0c, 700MB disk alanı

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.