Chaos Chronicle

Chaos Chronicle (Ios) indir. Chaos Chronicle, iOS cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz bіr rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.
Chaos Chronicle

Chaos Chronicle, iPhone ve iPad’leriniz üstünde oynayabileceğiniz benzersiz bіr rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Harika bіr kurguya sahip olan oyunda rakiplerinizi alt etmeniz gerekiyor.

Savaşların gerçekleştirildiği bіr rol yapma oyunu olan Chaos Chronicle, gеrеk kurgusu gerekse oynanışı itibariyle epeyce zevkli bіr rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda bulunan yüzlerce eşya ve silah oyuna ayrı bіr tutku katıyor. Oyun sırasında sahibi olduğunuz karakterleri ve silahları geliştirebiliyor, daha enerjik bіr hale gelebiliyorsunuz. böylece oyun esnasında gücünüze kuvvet katarak ilerleyebiliyor ve rakiplerinizi daha kolay avlayabiliyorsunuz. Oyunda bulunan gelişmiş ticaret sistemiyle de diğer oyuncularla değiş tokuş işlemleri yapabiliyorsunuz. Kendinize stratejik taktikler kurarak ilerlemeniz gereken oyunda rakiplerinizi dilerseniz tek başınıza dilerseniz de ekip halinde yenebiliyorsunuz. Loncalara katılarak gücünüze güç katabilir ve öteki oyuncuların yardımlarını alabilirsiniz. 

Zevkli bіr oyun olarak karşımıza meydana çıkan Chaos Chronicle’in mutlaka denemeniz gereken bіr oyun olduğunu söyleyebilirim. Savaş oyunlarından tutku alan biriyseniz bu oyunu kaçırmayın.

Oyunun Özellikleri;

Eşsiz karakterler Yüzlerce eşya Harika oyun Karakter ve silah geliştirmeleri Macera modu Pvp sistemi Ticaret sistemi Günlük hediyeler Engebeli görevler

Chaos Chronicle oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.