Chrome IG Story 1.2 indir

Chrome IG Story indir. Chrome IG Story eklentisi ile Instagram Stories (Hikayeler) web tarayıcılara geliyor.
Chrome IG Story 1.2 indir

Chrome IG Story, Instagram Hikayeleri (Stories) web tarayıcımızdan görüntülememizi karşılayan minik ve ücretsiz bіr Google Chrome eklentisi. Tarayıcınıza eklentiyi yüklemenizin peşinde dilediğiniz kullanıcının hikayelerini görüntüleyebilmenin yanı sıra indirme şansına da sahip oluyorsunuz.

Instagram mobil odaklı bіr uygulama olduğundan web tarayıcımızdan kullandığımız Instagram ile mobil cihazlarımızdaki Instagram aralarında esas olarak bіr farklılık olmasa da Instagram Stories gibi sonra eklenen, ekstra diyebileceğimiz bazı özellikler kullanılamıyor; en azından şu an için sadece mobilde Instagram hikayeleri görüntüleyebiliyoruz. Chrome IG Story bu soruna çözüm getiren bіr eklenti olarak karşımıza çıkıyor.

Google Chrome tarayıcınızı indirip yükledikten sonra tıpatıp mobildeki gibi ana akışınızda arkadaşlarınızın paylaştığı hikayeler görünmeye başlıyor. Hikayelerine bakmak istediğiniz kullanıcının üstüne tıkladığınızda da galeri görünümüne geçiyor ve yön tuşlarıyla fotoğraflara göz atıyorsunuz. Dilerseniz beğendiğiniz hikayeyi sağ tıklayarak bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

Instagram Hikayeler Nasıl Kullanılır?

İndir16 MB
Instagram Android
Instagram Android Android için Popüler Resim Paylaşma Uygulaması
İndir14 MB
Instagram iOS
Instagram iOS iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Resim Paylaşma Uygulaması
İndir43.6 MB
Google Chrome
Google Chrome Seri, Sade ve Tehlikesiz İnternet Gezgini

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.