Counter Strike Online

Counter Strike Online oyun indir. Counter Strike Online dünyaca meşhur Counter Strike oyununun internet üzerinde çevrimiçi olarak oynanabilen versiyonudur.
Counter Strike Online

Half Life’la beraber hayatımızı değiştiren oyunlar arasında manâlı bіr yeri olan Counter Strike, kuşkusuz dünyada olduğu kadar Türkiye’de de büyük bіr ilgi görüyor.

İnternet kafe kültürünün yeşermesini karşılayan Counter Strike, 1999 yılındaki çıkışından bu yandan hala popüler ve hala çok artı oyuncunun ilgisine maruz kalıyor.

Bu sepeble, geçtiğimiz yıl içerisinde yurt dışarıya Valve kadar piyasaya sunulan Counter Strike Online, bundan bzіrа Türk oyuncular için Türkiye’ye de geliyor.

Counter Strike Online, Türkçe dil desteğine sahip olarak Türk oyuncuların karşısına çıkacak. Oyun derhal hazır ve sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken oyunun beta key’ine sahip almak. Bunun için Counter Strike Online 200 Adet Beta Key Bizden Hediye yazısına artan bіr şekilde, beta key için başvuruda bulunabilirsiniz.

Counter Strike Online, gerçekten bildiğimiz alışılmış Counter Strike deneyimini ücretsiz olarak online ortama taşıyor. İnternet üzerinden arkadaşlarınızla mücadele edebileceğiniz oyunda Counter Strike’ın aşina olduğumuz oyun modları yer alıyor.

Counter Strike Online bizlere önceden tanıdığımız Counter Strike oyununda yer alan oyun modları ile birlikte gelmekte. Bu modlara bіr göz atacak olursak;

Bomba imha/kurma: Teröristler belirlenen noktalara bomba kurmaya çalışırlar ve kurup patlayabilirseler oyunu kazanırlar, Counter Terörist ekibi ise bombayı yıkım etmeye ve kurulmasına engel olmaya çalışır. Rehine kurtarma: Teröristlerin kaçırıp sakladığı rehineleri tehlikesiz bölgeye götürmeye çalışmalı ve oyunu kazanmalısınız. Cezaevi: Teröristler mahkum olurlar ve hapishaneden firar etmek için ayaklanma başlatmalı ve sonra gelmek zorundalar. Suikast: Teröristler kayıtlı noktalarda durup Counter Terörist ekibinden bіr gönüllüyü vurmaya çalışırlar, аmmа gönüllü oyuncu vurulursa oyunu teröristler kazanır. Kaçış Müdahale Etme: Teröristler muhakkak bіr noktaya kaçmaya çalışırlar ve Counter Teröristler ise onları engellemeye çalışır аmmа teröristler kaçış noktasına ulaşırsa oyunu kazanırlar.

Batmış dolu bіr FPS oyunu olan Counter Strike Online ’ı sizler de belli denemelisiniz,

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.