Dead Arena indir

Dead Arena (Ios) indir. Dead Arena, iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz sniper oyunu.
Dead Arena indir

Dead Arena, online silahla ateş etme oyunlarından keyif alıyorsanız zamanının nasıl geçtiğini anlamayacağınız bіr üretim. Ölümlerin bitmek bilmediği, belirgin nişancı olarak doğan insanların yaşamını sürdürdüğü topraklarda etrafınızı saran teröristler ile çaba verdiğiniz oyunda aksiyon hiç dinmiyor.

iOS platformunda ücretsiz indirilmeye açılan sniper oyunları arasından iki boyutlu görsellerinden ziyade hareketli oynanış sunması ve çoklu oyuncu modunu desteklemesiyle ayrılan Dead Arena ’da yüzlerce silah bulunuyor ve birbirinden yetenekli savaşçılarla mücadeleye katılabiliyorsunuz. Online moddan sıkıldığınız vakit tek başınıza yeteneklerinizi geliştirebildiğiniz tek oyuncu moda geçme şansına sahipsiniz.

Oyun daha fazla iPad ’de oynanmak üzere tasarlanmış. Kahramanlarınızın kontrolünü sağlamak, ateş etmek, zıplamak, silahınızı başkalaşmak için ekranın köşelerindeki butonları kullanıyorsunuz. Üst tarafta da takımınızın durumunu peşine düşüp takip ediyorsunuz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.