Disco Dave

Disco Dave (Ios) indir. Disco Dave mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bіr beceri oyunudur
Disco Dave

Disco Dave аmmа baskı olan oyunlarda yüksek puan yetişmek hoşunuza gidiyorsa beklentilerinizi karşılayacak bіr mobil dans oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize bedava olarak indirip oynayabilceğiniz bіr maharet oyunu olan Disco Dave’de esas amacımız DJ‘in verdiği ritme yerinde bіr şekilde dans etmek ve kalabalığın coşmasını, partiden keyif alarak çıldırmasını sağlamak. Bu meslek için reflekslerimizi etkin bіr şekilde kullanmamız gerekiyor.

Disco Dave’de DJ masasının önünde yanan renkleri takip etmemiz gerekiyor. Bu renkler yandıkça dans pistinin üzerindeki karelerde benzer renge sahip karelere zıplamamız zorunlu. Kareler aralarında geçiş yapmak için parmağımızı ekranda sürüklüyoruz. Bir Takım karelerde hiç ışık yanmıyor ve bu karelere basarsak oyun sonlanıyor. bu nedenle titiz bіr şekilde yönümüzü belirliyoruz.

Disco Dave’de yüksek puan yakaladıkça altın kazanabilmekteyiz. Bu altını bambaşka ve acayip kahramanların kilidini açmak için kullanabilmemiz muhtemel.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.