Dns Değişim Programı indir

ÇAPAN Dns Değiştirme program-indir” title=”program indir”>Programı indir. ÇAPAN Dns Değiştirme program-indir” title=”program indir”>Programı, Windows PC kullanıcıları için hızlı dns değiştirme programı.
Dns Değişim Programı indir

ÇAPAN Dns Değişiklik Programı, sosyal medya sitelerinin engellendiği, hız sınırlamasının yapıldığı ülkemizde VPN servisleri dek gerekli bіr program. DNS değişiklik işlemini epeyce kolaylaştıran program, kullanıcıların en çok kullandığı DNS ’leri bіr araya topluyor.

Her seviyede kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği olabildiğince basitleştirilmiş arayüz sunan DNS değişiklik programında seçenekleriniz aralarında Google DNS, Open DNS, Norton DNS, Uydunet DNS, Safe DNS, Verizon DNS Ve SmartViper DNS var ve “Manuel DNS Gir” seçeneği tamamen bu DNS ’ler haricinde kullandığınız DNS servisine de çabucak ekleyebiliyorsunuz. Bir sorunla karşılaşırsanız takviye ekibi bіr tık ötenizde.

Bazı kullanıcılar için çok basit bіr operasyon olan, bazı kullanıcılar içinse zahmetli bіr meslek olan DNS değiştirmeyi tek adıma indiren ÇAPAN Dns Değiştirici ’nin kurulum gerektirmediğini de belirteyim.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.