ESET’cilt yeni emniyet bilgilendirme platformu WeLiveSecurity.com

ESET ’ten yeni güvenlik bilgilendirme platformu WeLiveSecurity.com
ESET’cilt yeni emniyet bilgilendirme platformu WeLiveSecurity.com

ESET ’deri yeni güvenlik bilgilendirme platformu WeLiveSecurity.com

Başta NOD32 olmak üzere dağıtılmış yazılımlarıyla 25 yıldır proaktif korumada küresel öncü olan ESET, internet güvenliği ile ilgili haberler ve ipuçları için kapsamlı bіr kaynak olan WeLiveSecurity.com web sitesi ni kullanıma sundu. Birincil aşamada sadece İngilizce olarak kullanıma giren WeLiveSecurity.com web sitesi nde ESET ’in global güvenlik araştırmacılarından haberler, makaleler, son gelişmeler ve uyarılar yer alıyor.

ESET ’in dünyaya yayılmış deneyimli güvenlik araştırmacılarının Teknoloji uzmanlıklarının yanı sıra tüketicilerle ilgili değişik haber, makale ve yorumlarından oluşan WeLiveSecurity, güvenlikle ilgili ipuçları ve bilgilendirmeler sağlayarak, keza esas bilgisayar kullanıcılarını ayrıca de uzman güvenlik profesyonellerini cezbedecek bіr platform sunuyor.
‘Emniyet konusunda meraklı ’ bіr kitleye karşın jurnal haberler ve açıklamalar ile, güvenlik konusunda daha akıllı okuyucular için hazırlanan kapsamlı nitelik açıklamaları ve teknik raporlara sahip WeLiveSecurity.com, web benzer cihazlarının güvenliği konusunda endişeler yaşayan herkesin göz atması gereken bіr site olarak öne çıkıyor.

Teknolojiyi neşe saçan yaşamak için

Siteyi değerlendiren ESET Küresel Pazarlama Iletişim Direktörü Eddie Johnson, “İçinde siber tehditlerle ilgili en son bilgiler ve analizlerin olduğu dek alıcı odaklı yararlı güvenlik ipuçlarının da yer aldığı karşılıklı bіr haber platformunu kullanıma sunarak, yaşamlarının ve teknolojinin keyfini çıkarmalarını sağlamak için kullanıcılarımıza daha yüksek düzeyde takviye ve eğitim olanakları sunmuş olacağız“ açıklamasını yaptı.

Geniş data havuzu var
Arasında Righard Zwienenberg, Pierre-Marc Bureau, David Harley, Alexandr Matrosov ve Robert Lipovsky ’nin de bulunduğu, kötü fаkаtçlı yazılım araştırmacıları tamamen oluşturulan geniş güvenlik bilgileri havuzu, ESET ’i rakiplerinin aleyhinde eşsiz bіr konuma getirirken, kullanıcıların da günümüz web emniyet sorunları açısından iyi bilgilendirilmesini sağlıyor.

WeLiveSecurity.com haber platformu birincil aşamada İngilizce olarak kullanıma sunuldu. 2013 yılının sonuna içten İspanyolca dil seçeneği de eklenecek. Süreç içinde sitenin diğer dillere de çevrilmesi hedefleniyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.