Esosyal üyeleri trendleri yeni her yerde belirliyor

Esosyal Trendler uygulamasında üyeler istedikleri her şeyi kıyaslayabiliyorlar.
Esosyal üyeleri trendleri yeni her yerde belirliyor

Esosyal Trendler uygulamasında üyeler istedikleri her şeyi kıyaslayabiliyorlar.

Esosyal üyeleri hem eğleniyor, keza de trendleri yeni yeniden belirliyor. Esosyal Trendler uygulaması açılalı az önce 48 saat olmasına rağmen üyelerimizin gösterdiği yoğun alaka ile şimdiden 2 bine yakın sözcük / marka ile 1.500 mukayese yaparak süper bіr başlangıç yaptı.
 
Yalnızca Allah, Tanrı vb. isimler / kelimeler kıyaslanamıyor.
 
Esosyal Trendler uygulamasında üyeler istedikleri her şeyi kıyaslayabiliyorlar. Tüm oylamalar ve eklenen rekabetler anonim kaydedildiğinden üyeler zorlfаkаt altında kalmadan yeni rekabetler yaratabiliyor veya mevcut rekabetlere istedikleri gibi oy kullanabiliyorlar.
 
Tek bіr istisnamız var: Allah, Tanrı, İlah vb. isim ve kelimelerini sistemimiz otomatik olarak ret ediyor. Ayrıca Esosyal Trendler uygulaması temiz içerik namına default olarak uygun olmayan ve / veya küfür içerikli sözcük ve rekabetleri +18 filtresi ile filtreliyor. Üyeler fаkаt +18 filtresini faal hale getirerek bu nesil rekabetlere ulaşabiliyor.
 
Bunun yanına mevcut standart rekabetler dışarıya güne özel rekabetler hazırlanabilmekte. Böylece fazla fazla oy kullanılmış güne özel sonuçlar çıkarılamayan standart rekabetlerden farklı bіr platformda gündeme özel tarih ve başlık aşağıda özel karşılaştırmalar gerçekleştirmek olası. (Örn: Ekteki görsel) Bu özel karşılaştırmalar çok yakında embed kodu ile diğer sitelerde de yayınlanabilir olacak.
 
Yakın zamanda mobil ara yüzümüzde de etkin hale gelecek olan, şimdilik yalnızca web ara yüzümüzde faal olan Esosyal Trendler uygulamamızı ( esosyal.com/trend ) test edebilir, oy kullanabilir veya yeni rekabetler yaratabilirsiniz. (Oylfаkаt sonuçlarını görebilmek ya da yeni rekabetler yaratabilmek için aza olmanız gerekmektedir.)
  
ESOSYAL.COM web sitesi :

esosyal.com şahısların deneyim ve görüşlerini paylaşmasını esas bölge yerel bіr sosyal ağdır.

Bedava aza olarak keşfettiğiniz, ya da müdavimi olduğunuz yerlerle ilgili görüşlerinizi esosyal.com aracılığı ile tüm dünya ile anında paylaşabilirsiniz. Resim ekleyebilir, link verebilir, video embedleyebilir, platformumuzda belirli 230 bin işletmelere check-in yaparak takipçilerinize önerebilirsiniz.

Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarınızı Esosyal hesabınıza entegre edebilirsiniz. Esosyal’de paylaştığınız gönderileri bu platformlara otomatik gönderebilir ya da bu ağlardaki hesaplarınızdan otomatik bilgi çekerek Esosyal hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Ayrıca turistik yöre sakinleri, otel, restaurant, cafe vb gibi işletmeler mekanlarının tanıtımlarını görseller ekleyerek yapabilir, etkinliklerini ve аmа mönülerini müşterileri ile paylaşabilirler.

m.esosyal.com

Çok yakın zamanda Esosyal iPhone ve Android uygulamaları da hayata geçecek ve çok daha keyifli bіr ayla gelecektir!..

Bu süre içerisinde akıllı telefonlar ve tabletlerden m.esosyal.com ’dan antre yaparak Esosyal mobil ara yüzünü kullanabilirsiniz. Benmerkez sistematik ve lokasyon tabanlı mobil ara yüzde bütün sonuçlar sizi merkez alarak listelendiği için m.esosyal.com çok daha neşeli ve etkili bіr sosyalleşme platformudur. Ayrıca check-in yapabilme ve yakınımdakiler özellikleri ile web ara yüzünden ayrışmaktadır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.