Esra Erol Canlı Yayında Tokat Şoku!

Esra Erol büyük kavga. Esra Erol ATV ekranlarında evlendirme programında büyük bіr kavga çıktı. Ali Haydar ve Esra birbirine girdi. Ali Haydar ve Esra
Esra Erol Canlı Yayında Tokat Şoku!

Esra Erol ’un izdivaç programında kepazelik çıktı. Ali Haydar isimli damat adayı nişanlısından ayrılıp onun en yakın arkadaşı ile sevgili olunca olaylar patlak verdi.
Canlı yayında genç kız eski nişanlısının üstüne atladı. Esra Erol hemen yayını kestirdi ve reklama gidildi.
Esra Erol bugüne dek ucuz reyting numaralarına kapılmaması ile bilindi. Ancak Ali Haydar gibi çoktan kovması gereken bіr ismi ekranda tutması ile izleyenlerini şaşırtıyor. Adeta 1 yıldır ATV ekranında tepe gösteren Ali Haydar ’ın kırdığı cevizler bini aştı.
NİŞANLISININ EN YAKIN ARKADAŞI İLE…
Ali Haydar ’ın son vukuatı da nişanlısı Esra ’dan ayrılıp onun en yakın arkadaşı ile sevgili elde etmek oldu. Ezgi isimli genç kız ile çıkmaya başlayan Ali Haydar daha önce de Açlık isimli bіr genç kızla nişanlanıp onu da sanki yolda bırakmıştı.
CANLI YAYIN KARIŞTI
Eski nişanlısının en yakın arkadaşı ile sevgili olarak stüdyoya gelen Ali Haydar canlı yayında kepazelik çıkaran ad oldu. Nişanlısı Esra ’yı kışkırtma eden Ali Haydar ona karşı gösteri yapmaya kalktı. Cebinden kağıtlar çıkartıp Türkçe ve Fransızca ‘Bitti ’ yazısını gösterince genç kız çileden çıktı. Yerinden fırlayıp Ali Haydar ’ın üzerine atlayan Esra ’yı kimse tutamadı. Esra Erol derhal yayını kestirdi ve reklam arasına gidildi.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.