Facebook AdBlock 1.0.19 indir

Facebook AdBlock indir. Facebook AdBlock, Facebook reklamlarından bunalan kullanıcıları rahatlatacak bіr reklam engelleme uzantısıdır.
Facebook AdBlock 1.0.19 indir

Facebook AdBlock, tarayıcıdan bağlandığınız Facebook platformunda bulunan reklamları engelleyen bіr adblock uzantısı olarak karşımıza çıkıyor. Bilgisayarınızda kullandığınız Google Chrome tarayıcısıda çalıştırabileceğiniz bu uzantı sayesinde, görmekten bıktığınız reklamlardan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Bir tarayıcı ekranında Facebook reklamlarını bakmak istemiyorsanız kullanmanızı önerebilirim. 

Facebook reklamları beni o kadar rahatsız etmese de bu reklamlardan fazla rahatsız olan kullanıcılar kesinlikle vardır. Bu kesim düşünülerek geliştirilmiş Facebook AdBlock son zamanların en popüler uzantıları arasında yer alıyor. Kolay bіr eklenti kurulumuyla sosyal ağ platformu Facebook’taki tüm reklamları engelleyebileceğiniz bu sistem, sponsor içeriklerden haber akışına müdahele eden her şeyi çok bakımlı bіr şekilde engelleyebiliyor. 

Facebook AdBlock Nasıl Yüklenir ve Nasıl Kullanılır?

Uzantıyı indirme linkini paylaştığımız noktadan yükleyin. Facebook anasayfasına gidin ve sayfayı yenileyin. Tebrikler, tüm reklamlardan kurtuldunuz.

Facebook AdBlock Özellikleri

Facebook haber akışını düzenlemeye karşın çalışır. Tabi barda ve açık sayfalarda bulunan her türlü reklamı kaldırır. Sponsor içerikleri kaldırır. can sıkıcı reklamlardan sizi arındırır.

Eğer Facebook reklamları görmekten sıkılan biriyseniz Facebook AdBlock’u bedava indirebilirsiniz. Bu tip uzantılara ihtiyacı olanların kullanmasını öneririm.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.