Facebook üzerinden sigorta teklifi

Sigortam.net Facebook uygulamasıyla, Facebook ’tan çıkmadan en uygun kasko ve trafik sigortası fiyatını karşılaştırarak almak yalnızca 3 dakika sürüyor.
Facebook üzerinden sigorta teklifi

Sigortam.net Facebook uygulamasıyla, Facebook ’tan çıkmadan en uygun kasko ve trafik sigortası fiyatını karşılaştırarak edinmek yalnızca 3 dakika sürüyor.

Uygulamadan Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm Facebook kullanıcıları yararlanabiliyor.

Online ve telefon üzerinden sigorta kıyas ve satışı alanında Türkiye ’nin birincil ve en geniş platformu Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunarak dünya çapında bіr ilki gerçekleştiriyor. facebook.com/Sigortamnet adresinde bulunan Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen bütün internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini, hemencecik alabiliyor.
 
Uygulamayı kullanmak isteyenlerin sayfayı beğendikten daha sonra,  “En Yerinde Kasko Fiyatını Al” veya “En Ucuz Trafik Teklifini Al” seçeneklerine tıklamaları tatmin edici oluyor. Plaka ve T.C. Kimlik No bilgileri uyuşan kullanıcılar, Sigortam.net ’in sunduğu, sektörün en iyi fiyatlarını sunan tekliflere erişiyor, fiyatları karşılaştırıp kendileri için en yerinde olanı seçiyor. Satın almak istedikleri takdirde sigortam.net internet adresindeki satın alma adımlarına tüm bilgileriyle aktarılıyor ve satın alma işlemini gerçekleştiriyor.  Fiyat mukayese Facebook sayfası üstünde gerçekleşiyor ve kullanıcılar satın alma anına kadar harici bіr siteye yönlendirilmiyor.
 
Sigortam.net CEO ’su ve İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, dünyada ilk olarak Facebook üzerinden sigorta fiyatı karşılaştırma imkanı sunan uygulaması için şunları söylüyor: “Sigortam.net, sektöründe ilkleri gerçekleştirmeyi prensip edinmiş bіr şirket. Türkiye ’deki online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı yapılan birincil sigorta ve sigortanın tekrarlanması brokerlik şirketi olarak, bu uygulamamızla, müşterilerimize yine ilk olarak bambaşka sigorta şirketlerinin sunduğu trafik ve kasko sigortası fiyatlarını Facebook ’tan çıkmadan karşılaştırma ve kendilerine en uygun poliçeyi sitemize aktararak satın alma imkânını tanıyoruz. Dahası bütün bunları yerine getirmek sadece 3 dakika kadar bіr vakit alıyor. Hizmetimiz satış ve satış sonrasındaki dönemde 7 gün 24 saat destekle sürüyor.”

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.