Galaxy S7 edge’e Android 7.0 müjdesi!

Samsung, Galaxy S7 edge için Android 7.0 Nougat’ın beta sürümünü sunmaya başladı. Ama çok da heyecanlanmanıza gеrеk yok!
Galaxy S7 edge’e Android 7.0 müjdesi!

Samsung, Galaxy S7 edge modelinin Birleşik Krallık’taki kullanıcıları için Android 7.0 Nougat beta testini kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Işyeri geçtiğimiz sene Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge kullanıcıları için Marshmallow’un beta sürümünü resmen sunulmasından çok önce kullanıma sunmuştu. Güney Koreli dev şu anda de benzer bіr kararı İngiltere’deki Galaxy S7 edge cihazları için Android 7.0 Nougat’ın beta sürümüne yönelik olarak aldı. Galaxy Note 7‘nin artık pazardan iyice devre dışı kalmasının arkasında Samsung’un süratli bіr biçimde Android Nougat’ı S7 ve S7 edge’e nakliye kararı alması muhakkak sürpriz değil. Kullanıcıların söz ne zaman çıkacak beta programı alabilmeleri için cihazlarındaki Galaxy Apps mağazası üzerinden Galaxy Beta Program uygulamasını indirmeleri gerekiyor. Öteki yana kullanıcıların bu beta program için seçilip seçilmeyeceği ise Samsung’un vereceği karara alt. Galaxy Beta Program uygulamasını mağazada bulamayanlar için de bu bağlantıda kullanım için mevcut olan APK dosyası için manuel bіr doldurma olanağı söz ne zaman çıkacak. Önümüzdeki günlerde de tekrar Galaxy S7 edge için bütün bіr Android 7.0 sürümü gelmesi bekleniyor. Cenk Atlı

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.