Galaxy S8 de modaya uyacak!

Samsung’un sıradaki amiral gemisi Galaxy S8, gelen yeni bilgilere göre son dönemin üst seviye telefonları ile aynı yolu izleyecek!
Galaxy S8 de modaya uyacak!

Samsung’un Galaxy Note 7 felaketlerinden sonraki en büyük umudu ve bіr sonraki amiral gemisi Galaxy S8‘e dair bіr süredir ortalıkta dolaşan söylentiler cihazın çift kamera düzenlemesiyle geleceği yönündeydi. Galaxy S8’in koskocoman teçhizat değişikliklerine gebe olduğunu öne süren Güney Kore menşeili bіr rapor da yine bu çift kamera geliştirmesinden bahsetmişti. Samsung tarafından Güney Kore’de dosyalanan iki yeni marka tescili; “LightUp Camera” ve “Light+Camera” da bütün da bu doğrultuda Galaxy S8’in bіr şekilde çift kamera düzenlemesine sahip olacağına işaret ediyor. Her iki özelliğe dair yapılan marka tescilindeki açıklamada şu ifadelere yer veriliyor: “Camera Sensor’ü dijital görsellerdeki ve düşük ışıklandırılmış ortamlarda çekilen fotoğraflardaki parlaklığı ve netliği zenginleştirmek için kullanılıyor”. Bu açıklama kesinlikle temelde, bіr çift kamera düzenlemesinde ikincil kameranın yaptığı bіr işlem. Söylentiler ayrıca Galaxy S8’deki olası çift kamera düzenlemesinin 16 MP’lik ve 8 MP’lik iki sensöre sahip olacağı yönünde. Bu sensörlerin düşük ışıktaki performansta ayrım edilen belirli geliştirmelerle birlikte daha iyi bіr resim deneyimi sağlayacağı varsayım ediliyor. Galaxy S8’in beklenenden daha erken geleceğine dair söylentilerin yalan yanlış çıktığını ve cihazın yeniden beklendiği gibi Şubat 2017’deki MWC 2017’de tanıtılacağını da hatırlatalım. Cenk Atlı

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.