Ghost Town Adventures

Ghost Town Adventures (Ios) indir. Ghost Town Adventures, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bіr macera oyunudur.
Ghost Town Adventures

iPad ve iPhone’unuzda zevkle oynayabileceğiniz bіr serüven oyunu olarak karşımıza çıkan Ghost Town Adventures, bіr tür gizem çözme oyunudur. Oyunda büyük gizemi çözerek kötülükleri ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.

Büyük bіr lanetin hüküm sürdüğü bіr bölgede geçen oyunda dağıtılmış iksirler yaparak laneti ortadan kaldırmaya ve kötülüklere son vermeye çalışıyoruz. Hayaletlerle doymuş bіr şehirde hem iyi hayaletler hemde kötü hayaletler var fаkаt bunları farklılaştırmak fazla kuvvet. Kime güveneceksiniz? Bulduğunuz anahtarlarla ve ipuçlarıyla kendinize bіr yol çizerek doğrulara ulaşmalı ve sırasıyla zorlu görevleri yerine getirmelisiniz. Kötülüklerle doymuş bіr şehri baştan iyilik ile kuşatmaya hazır mısınız? Cesur ve korkusuz olmayı gerektiren Ghost Town Adventures mutlaka denenmesi gereken bіr oyundur. Eşsiz karakterler ve birbirinden dehşet hayaletler sizleri bekliyor.

Oyunun Özellikleri;

20 bambaşka hayalet  20 farklı karakter Engebeli görevler Craft sistemi

Ghost Town Adventures oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.