Gigabyte Süper İnce Oyun Notebookları Art Sistem ile Türkiye’de

Türkiye’de Oyun Sektörü Dizüstü Bilgisayarla Büyüyebilir.
Gigabyte Süper İnce Oyun Notebookları Art Sistem ile Türkiye’de

Türkiye’de Oyun Sektörü Dizüstü Bilgisayarla Büyüyebilir.

Dünya çapında, oyun sektörü Hollywood’u belkі geride bırakarak büyümeye devam ediyor. Ziyafet dünyasının lokomotifi haline gelen oyun sektörü, gücüne güç katarken Teknoloji dünyasında da yeni meslek kolları oluşturdu. Son yıllarda, bilgisayar piyasası tabletlerin karşısında çabucak kan kaybediyor. Tüketici kolay ve hızlı uygulfаkаt için tabletleri seçim ederken, tek bіr alan oyun sektörünün süratli dönüşünü duyurdu.

Geçtiğimiz sene, bilgisayar satışları düşerken oyuncu odaklı dizüstü bilgisayarlarda % 20 artış yaşandı. Ülkemizdeki genç kitlenin bilgisayar oyunlarına olan düşkünlüğü göz önünde bulundurulursa, Türk oyun sektörünün hızlanması için dizüstü bilgisayarlar yeni bіr dönem başlatabilir.

Art Sistem bu gelişim konusundaki vizyonunu Gigabyte ile birleştirdi. Oyunculara odaklı Gigabyte Dizüstü Bilgisayarları Türkiye ’ye getirmeye başlayan Art Sistem, ülkemizdeki oyun pazarının büyümesini hedefliyor.

 

Gigabyte oyun bilgisayarlarının Türkiye distribütörlüğü ile Art Sistem, markanın gücünü yaygın dağıtım ağlarıyla birleştirip Türkiye’deki oyun bilgisayar pazarında rekabeti ve bunun sonucunda büyümeyi tetiklemeyi düşünüyor. Oyunculara odaklı dizüstü bilgisayarlar, sıcacık taşınma avantajını korurken stabil yapıları doğru kullanıcılarını mutlu ediyor.

Uzun dönem, tüm piyasaya meydana çıkan oyunları rahatça çalıştıracak bu cihazlardan ilk etapta Art sistem Gigabyte ‘ın 7 ayrı modelinde 7 öbür konfigürasyon sunuyor.

 

 

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.