Google Pixel Launcher sızdı!

Google’ın yeni telefonlarında Nexus markasını görmeyeceğimiz, sızan yeni launcher APK’sı ile birlikte neredeyse kesinleşti!
Google Pixel Launcher sızdı!

Google’ın Nexus akıllı telefon serisinin yakın bіr gelecekte bіr ad ve imalatçı değişikliğine uğrayacağı söylentisi bіr süredir ortalıkta dolaşıyordu. Teknoloji devinin akıllı telefonlarının Pixel markası aşağıda üretileceğine dair artık elimizde yeterince kanıt bulunduğunu söyleyebiliriz. LlabTooFer adlı Twitter kullanıcı kadar yapılan sızıntıya göre Google’ın sıradaki telefonlarında kullanılacak launcher, Pixel Launcher adını taşıyor. Bu da, tıpatıp daha önceki tablet ve Chromebook modelleri gibi, yeni telefonların da Pixel adını taşıyacağı iddialarını doğruluyor. Bu ad değişikliğinin yanında yeni Nexus telefonlarda bіrçok değişiklik de söz yorumları olacak. Buna göre “G for Google” açılır sekmesi yeni cihazlarda yer alacak, hem simgeler de tekrar boyutlandırılacak. aynı zamanda bіr takım arayüz elementlerinde de şansın dönmesi yapılacak. Pixel Launcher‘ı denemek isteyenler için bіr APK’nin indirilebilir durumda olduğunu da hatırlatalım. Fakat bunun resmi bіr sürüm olmadığını ve bazı problemlerle karşılaşabileceğinizi ekleyelim. gerçi risk alırım diyorsanız, LlabTooFer’in Twitter hesabına göz atabilirsiniz… Cenk Atlı

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.