Google’ın yeni telefonları geliyor!

Google, Nexus markasını taşımayan ilk telefonlarını tanıtmak için gün sayıyor. Peki yeni telefonların üzerinde hangi marka olacak?
Google’ın yeni telefonları geliyor!

Google, önümüzdeki ay gerçekleştireceği bіr medya etkinliğinde bіrçok manâlı donanımın duyurusunu yapmaya hazırlanıyor. Android Police’te bulunan habere tarafından firmanın tanıtacağı cihazlar arasında yeni Pixel marka telefonlar ve bіr 4K Chromecast de yer alıyor. Kimlikleri açıklanmayan kaynaklar söz konusu telefonların adının Pixel ve Pixel XL olacağını öne sürdüler. Bu da, Nexus markasının değil olacağı söylentilerini güçlendiriyor. bununla beraber bu modellere dair öteki ayrıntı ve piyasaya çıkış tarihleri gibi teferruat ise henüz açıklanmış yok. Google’ın hem Amazon Echo‘yla düzenli yeni bіr akıllı hoparlör niteliğindeki cihazı Google Home‘a dair de yeni ayrıntı sunması bekleniyor. bununla beraber Android telefon üreticilerinin kendi VR başlıklarını yaratmalarına asistan olacak bіr donanım ve yazılım platformu Daydream VR için de geliştirilen bіr tasarımın da görücüye çıkarılacağı belirtiliyor. Her ne değin resmen henüz duyurulmamış olsa da, Android Police’teki rapora kadar söz özeti etkinlik 4 Ekim‘de gerçekleştirilecek. Cenk Atlı

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.