Googl’ın teçhizat atağı tam gaz!

Google, yeni Pixel telefonları, Wi-Fi ve Home cihazları, DayDream VR başlığı gibi donanımlardan sonra, bіr yeni donanım için daha hazır!
Googl’ın teçhizat atağı tam gaz!

Google’ın kendi donanımını satış adına önemli adımlar attığı söylenebilir. Evan Blass‘tan gelen bіr iddiaya göre, Google kadar üretilen saatler önümüzdeki yılın başlarında sunulacak. Bu söylenti daha önce de ortaya çıkmıştı çünkü bundan bzіrа “Made by Google” teçhizat etkinliğinin arkasında içerik hakkında daha pozitif bilgi sahibiyiz. Işyeri, bu etkinlikte Pixel, DayDream View başlığı, Chomecast Ultra, Google WiFi ve Google Home ürünlerini göstermişti. Görünene tarafından bu etkinlik, Google’ın yalnızca bіr kere yaptığı bіr şey olmayacak. Google, Motorola’nın mobil bölümü eski lideri Rick Osterloh‘u donanımın yeni kıdemli başkan yardımcı olarak belirlemiş durumda. Hem özel bіr Made by Google internet sitesi de bulunmakta ve bütün araçlar burada tanıtılıyor.Etkinlikteki yaklaşık olarak herkes, Google’ın hizmetlerinin ve firmanın her kullanıcı için bіr “bireysel Google” kurma isteğinin teçhizat ve yazılım arasında ne değin büyük bіr temas gerektirdiğinden bahsetmekteydi. Bu yüzden de yeni bіr saatin gerçekten akılcı olduğu söylenebilir. Özellikle, derin bіr yazılım yeteneği sunan üstteki seviye bіr mahsul bu konuda epeyce başarılı olacaktır. Fakat Android Wear’ın Apple Watch’u tutmak için daha çok yol ilerlemesi gerekmekte. Google’ın doğrusu bіr rekabet sunması için Apple’ın sözde özellikler sunan bіr saat üretmesi gerekmekte. Apple’ın yeni ürünü olan Watch Series 2 fazla daha aydınlık bіr ekran, GPS takip sistemi ve su geçirmezlik özelliklerine sahip.  Levent Öztürk

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.