Grand Theft Auto 5

Grand Theft Auto 5 oyun indir. GTA 5 video oyunları tarihinin en başarılı yapımları arasında olan bіr başyapıttır.
Grand Theft Auto 5

GTA sersinin yaratıcısı Rockstar 2013 yılının Eylül ayında GTA serisinin son oyunu olan Grand Theft Auto 5‘i veya kısaltılmış adıyla GTA 5‘i PlayStation 3 ve Xbox 360 için yayınlamıştı.

Rockstar, önceki GTA oyunlarında da olduğu gibi GTA 5’te de oyunun PC versiyonunu konsol versiyonlarından daha sonra çıkaracağını 2014 yılının Haziran ayında resmen duyurdu ve GTA 5 PC versiyonunu 2014 sonbaharında yayınlayacağını ilan etti. Oyunseverler tarafından merakla beklenen GTA 5 PC versiyonu konsol oyuncularının oyunun çıkışından sonradan indirdikleri GTA Online moduna ve oyun için yayınlanmış bütün güncellemelere sahip olarak çıkış yapacak.

Grand Theft Auto 5

Rockstar’ın şu asıl kadar geliştirmiş olduğu oyunlardaki en geniş açık dünyaya sahip olan Grand Theft Auto 5 serinin önceki oyunlarıyla karşılaştırıldığında epeyce radikal bіr değişikliğe yer veriyor. Grand Theft Auto 5’te artık yalnızca tek bіr kahramanı yönetmiyoruz. Bize 3 farklı kahramanı yönetebilme ve bu kahramanlar arasında dilediğimiz gibi geçiş yapabilme imkanı veriliyor. Her kahraman özel bіr hayat hikayesine ve kendilerine has özel yeteneklere sahip. Kahramanların farklı yeteneklere sahip olması ise oyuna çeşitlilik ve coşku katmakta.

Los Santos ve Blaine Country bölgelerinde geçen GTA 5’te yer alan kahramanlarımızın arkaplanları şu şekilde:

Michael:

Michael geçmişte banka soygunculuğu üstüne profesyonel kariyer yapmış bіr eski suçludur. Çalkantılı bіr aile hayatına sahip olan Michael GTA 5’te yeniden eski günlerine dönmekte.

Trevor:

Oyunun en eğlenceli karakterlerinden olan Trevor pisliğin içinde yaşamaya bağışıklık kazanmış, kontrol edilemez bіr öfkeye sahip olan bіr piskopattır. Trevor’un Michael’ın eski bіr dostu olması hikayede ona büyük bіr parça veriyor.

Franklin:

Arabalara duyduğu ilgisi ile öne çıkan Franklin daha önceden suçla çok bіr ilişkisi olmayan genç bіr kahramandır. Franklin’in hayatı Michael ile tanışmasıyla değişiyor ve suça adım atıyor.

Grand Theft Auto 5

Grand Theft Auto 5 oyunsevelere inanılmaz bіr özgürlük sunmakta. Oyunun uçsuz bucaksız açık dünyasında bisikletler, motosikletler, arabalar, otobüsler ve tanklar gibi kara taşıtlarının yanısıra helikopterler ve jet uçakları gibi araçları kullanabilmektesiniz. Bunun yanında yeni GTA oyununda serinin önceki oyunlarından öbür olarak su altına dalış da yapabiliyoruz. böylece okyanus içerisindeki köpekbalıklarına da uyarı etmemiz gerekiyor.

Grand Theft Auto 5 grafikleri oyunun PC versiyonunda oldukça geliştirilecek. Oyunun PlayStation 3 ve Xbox 360 versiyonuna göre daha yüksek çözünürlük desteği, daha nitelikli kaplamalar, daha geniş bіr görüş alanı gibi özellikler oyunda bizleri bekliyor.

Grand Theft Auto 5’te kahramanlarımızı kişiselleştirebilmemiz için fazla sayıda kişiselleştirme seçeneğine sahibiz. Ayakkabılar, şortlar, pantalonlar, gömlekler, tişörtler, şapkalar ve gözlükler gibi giysi ve aksesuarları oyun içerisinde toplayarak gardrobumuza ekleyebiliyoruz. Benzer şekilde geniş bіr tabanca koleksiyonu da yapabiliyoruz.

Grand Theft Auto 5 PC versiyonu oyun içerisinde yakalayacağınız görüntüleri kullanarak filmler oluşturmanıza asistan olacak bіr video düzenleme aracıyla birlikte gelecek.

Anekdot: GTA 5 Kurulum dosyası yardımıyla Social Club hesabınızla oturum açarak Grand Theft Auto 5’i bilgisayarlarınız üzerine indirebilirsiniz. Oyunu oynayabilmek için oyunu satın almış olmanız ve Social Club hesabınız üzerinden oyunu aktifleştirmiş olmanız gerekmektedir. Hem GTA 6 ne vakit çıkacak linkinde yer alan konumuzda sizlere gelecek yeni oyun hakkındaki fikirlerimizi sunduk.

GTA 5 PC, PlayStation 4, Xbox One Ilan Videosu GTA 5 PC, PlayStation 4, Xbox One Duyuru Videosu yorumları Videoyu İzleyin

GTA 5 hilelerini bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

İndir2 KB
GTA 5 PC Hileleri
GTA 5 PC Hileleri GTA 5 Bilgisayar Hileleri

GTA 5 Trainer indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: 

İndir1.7 MB
GTA 5 Trainer
GTA 5 Trainer GTA 5 PC Kandırma Programı

GTA 5 Yüzde 100 Save dosyası burada:

İndir472.86 KB
GTA 5 %100 Save
GTA 5 %100 Save GTA 5 İçin %100 Tekrar Save Dosyası

GTA 5 için hazır bіr takım GTA 5 modları şunlar:

İndir
Script Hook V
Script Hook V GTA 5 Modu

İndir406.76 KB
GTA 5 Multiplayer Mod
GTA 5 Multiplayer Mod GTA 5 için Fazla Oyunculu Oyun Modu

İndir81.26 KB
GTA 5 Gravity Gun Mod
GTA 5 Gravity Gun Mod GTA 5 için Yer Çekimi Silahı Modu

İndir
GTA 5 Superhero Mod
GTA 5 Superhero Mod GTA 5 Trainer Dosyası

İndir14.5 KB
GTA 5 Snow Mod
GTA 5 Snow Mod GTA 5 İçin Kar Modu

İndir6.66 MB
GTA 5 Field of View Modu
GTA 5 Field of View Modu GTA 5 İçin Görüş Alanı Modu

GTA 5 Duvar Kağıtları burada:

İndir7.32 MB
GTA 5 Duvar Kağıtları
GTA 5 Duvar Kağıtları GTA 5 Oyunu İçin Duvar Kağıtları Paketi

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.