Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas oyun indir. Grand Theft Auto: San Andreas yenilenmiş versiyonu ile Windows 8.1 için çıkış yaptı!
Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas başlangıçta Rockstar Games kadar 2004 yılında dönemin oyun konsolları ve bilgisayarlar için yayınlanmış olan ve milyonlarca oyun sever tarafından oynanarak bіr klasik olmuş efsane oyunun Windows 8.1 işletim sistemine uyarlanmış versiyonudur.

Orjinal GTA San Andreas oyununu masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarımızda oynamak istediğimizde bu çözünürlük uyuşmazlıkları ve ekran kartı uyuşmazlıkları gibi problemlerden ötürü muhtemel olmamaktaydı. böylece GTA San Andreas oyununun yenilenmiş bіr versiyonuna gereksinim duyuluyordu.

Grand Theft Auto: San Andreas’ın Windows 8.1 versiyonu bize benzer eğlenceyi gelişmiş teknik özelliklerle sunmakta. Oyunda Carl Johnson adlı kahramanımızın hikayesine tanık oluyoruz. Carl, birkaç sene önce çocukluğunun geçtiği Los Santos’tan ayrılarak kendi yolunu çizmeye çalışmıştır. Los Santos suç, uyuşturucu ve yolsuzluğun dominant olduğu bіr bataklık halindedir.

Carl Johnson’ın Los Santos’tan ayrı kaldığı 5 yılın ardındaki annesinin öldürüldüğü haberini alıyor ve Los Santos’a geri dönmek zorunda kalıyor. Carl’ın ailesi dağılmış, arkadaşları ise kıyametin eşiğine gelmiştir. Carl’ın Los Santos’a etap basmasıyla birlikte yolsuz polislerin onu cinayetle suçlaması ise herşeye tuzlu biber oluyor ve Carl artık San Andreas eyaletini suçtan arındırmaya ve düzeni sağlamaya ant ediyor.

Grand Theft Auto: San Andreas’ta geliştirilen özellikler şunlardır:

Tamir Edilmiş yüksek çözünürlüklü grafikler, ışıklandırmalar, zenginleştirilmiş renk paleti ve geliştirilmiş şahsiyet modelleri Farklı denetleme şemaları, kolay teftiş yapısı Ayarlanabilir grafik seçenekleri 

Grand Theft Auto: San Andreas oyun severlere geniş bіr açık dünya ve uzun bіr oyun süresi sunuyor. Oyunda esas görevlerin ardındaki koşabileceğimiz gibi hür bіr şekilde San Andreas’ın 3 manâlı şehri olan Los Santos, San Fierro ve Las Venturas’ı keşfedebilmekteyiz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.