Gungun Online

Gungun Online (Ios) indir. Gungun Online, iPhone ve iPad’de oynanabilir online strateji oyunları arasında.
Gungun Online

Gungun Online, Anime karakterlerin yer aldığı yalnızca online oynama seçeneği sunan strateji oyunu. iOS platformunda da bedava karşımıza meydana çıkan yapımda arkadaşlarımızla ya da tanımadığımız dünya genelinde oyuncularla savaşıyoruz.

Teke tek veya 2 ’ye 2 oynama imkanı veren online strateji oyununda seçebildiğimiz 14 savaşçı ve 8 vasıta bulunmakta. Keza kişilik ayrıca de kullandıkları araçların acayip görünüme sahip olduklarını söylemeden geçemeyeceğim. Görsel çizgileri de karakterlerle bütünleşecek şekilde özenle hazır.

Ağır silahlarla karşımızdaki düşmanları teker teker geldikleri noktaya göndermeye çalıştığımız oyunda sıra tabanlı oynanış mevcut. Yani silah seçimimizi yapıp düşmana ateşlediğimizde devamını getiremiyoruz. Karşılıklı atışmalar sonucunda toprağın üzerinde kalmayı başaran oyuncu muhakkak kazanıyor ve zaferle sonuçlanan her savaş sonrası karakterler birazcık daha güçleniyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.