Hacked? indir

Hacked? indir. Hacked?, Windows 10 cihazlarınızda kullandığınız hesapların hacklenip hacklenmediğini öğrenebileceğiniz bіr güvenlik uygulamasıdır.
Hacked? indir

Hacked?, bilgisayarlarınızda kullandığınız hesapların hacklenip hacklenmediğini öğrenmek için kullanabileceğiniz bіr emniyet uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama, kolay anlayabileceğiniz yapısı baştan sona e-postalarınızın güvenliği sağlıyor. Bir sıkıntıyla karşılaşıldığında haber veren Hacked? uygulamasını her kullanıcının denemesi gerektiğini düşünüyorum.

Son zamanlarda büyük sistemlerde görülen güvenlik açıklarının sayısı bіr hayli artıyor. Bu açıklar şirketler dahil öyle fazla kullanıcıyı mağdur ediyor ve markaların güvenilirliği azalıyor. Hal bzіrа olunca kullanıcılar kişisel bilgisayarlarında güvenliği iki katına dahil etmemek durumunda kalıyorlar. Hacked? uygulaması da e-posta hesaplarınızın güvenliğini ikiye katlayan bіr üretim ve kolay kullanımı baştan sona işinizi epey kolaylaştırıyor. Hacked?’da eklediğiniz hesaplarda bіr sıkıntı saptama edilirse size anında bildiriliyor ve şifrenizi değiştirmeniz için gerekli zamanı sağlıyor. Bu bağlamda denemenizi mutlaka öneriyorum.

Hacked? Özellikleri

Basit tatbik E-posta adreslerinin geçmiş kayıtlarını görme Güvenilir Troy Hunt firmasının haveibeenpwned veritabanını faydalanma Mahremiyet unsurları (HTTPS Protokolü)

Hacked? uygulamasını ücretsiz indirebileceğinizi de unutmayalım. 

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.