He-Man Tappers of Grayskull indir

He-Man Tappers of Grayskull (Ios) indir. He-Man Tappers of Grayskull, efsane çizgi film önerileri He-Man’in mobil oyunu.
He-Man Tappers of Grayskull indir

He-Man Tappers of Grayskull, yıllar geçmesine rağmen unutulmayan çizgi filmlerden He-Man ’i mobil cihazlarımıza taşıyor. iOS platformunda da bedava indirilmeye açılan oyunda Fena İskeletor ’un sihirli taşıyla kurduğu dev ordusunu durdurmaya çalışıyoruz.

Çizgi film önerileri stili görsellere sahip oyunda yalnızca He-Man ’i denetim etmiyoruz. Orko, General, She-Ra, Atılgan ve Tila ’nın da yardımını alarak karşımıza meydana çıkan dev kötüleri cehenneme geri gönderiyoruz. Biz sayıca onlardan üstün, onlar da devasa boylarıyla bizi rahatlıkla ezip geçebilecek güçteler… Hal bzіrа olunca ortaya nefes kesen bіr sahne çıkıyor.

Seri dokunuşlarla önümüze çıkan İskeletor ve ordusunu daha aşağı etmeye çalıştığımız oyunda ekranın üstteki tarafında aksiyon gerçekleşirken alt tarafta He-Man ve arkadaşlarının özel güçlerini aktive ediyor, zarar puanlarımızı peşine düşüp takip ediyor, savaşa yeni karakterleri dahil ediyoruz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.