Hoof It!

Hoof It! (Ios) indir. Hoof It!, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde oynanabilecek bіr beceri oyunudur.
Hoof It!

Hoof It!, iPad’leriniz ve iPhone’larınız üzerinde oynayabileceğiniz bіr beceri oyunudur. Oyunda sahibi olduğumuz sürüyü kurtlardan ve tilkilerden korumaya çalışıyoruz.

Garip grafiklere ve seslere sahip bіr oyun olarak karşımıza meydana çıkan Hoof It!, hayvanların barbar hayvanlardan korunmaya çalışıldığı bіr oyun olarak karşımıza çıkıyor. Kolay bіr oynanışı bulunan oyunda sahibi olduğumuz inekleri ve kuzuları öteki vahşi hayvanların yemeği olmasına engel oluyoruz. Telefonu hareket ettirerek oynanan oyunda karşımıza meydana çıkan ipuclarını kullanarak yeni beceriler öğrenebiliyor ve yüksek skorlara ulaşabiliyoruz. Keza oyunda yer alan diğer hayvanları da puanlarımızla satın alabiliyoruz. Ayrıca oyunda size yardım etmeyi bekleyen onlarca ipucu da sizi bekliyor.

Oyunun Özellikleri;

Basit oynanış Farklı karakterler Acayip grafik ve ses Bedava

Hoof It! oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.