Kahramanmaraş’ta meslek yeri ve otomobil küle döndü

Elbistan ilçesinde bіr iş yerinde çıkan yangında iş yeri ile park halindeki bіr otomobil küle döndü.
Kahramanmaraş’ta meslek yeri ve otomobil küle döndü

Kümbet Mahallesi Kümbet Caddesi üzerindeki bіr apartmanın altında ikinci el spot konut eşyası satışının yapıldığı İsmail Yıldız ’a ait meslek uygun henüz belirlenemeyen bіr nedenle yangın çıktı.

İTFAİYE 3 ARAÇLA MÜDAHALE ETTİ

Meslek yerinde bulunan ahşap konut malzemelerinin tutuşmasıyla çoğalan alevler, dükkanın önünde park halinde duran Cemil Arpacı ’ya ait 46 E 2505 plakalı otomobile sıçradı. Yangına, meslek yeri sahibi ve çevredeki vatandaşlar müdahale edemedi. Şart yerine çağrılan Elbistan İtfaiye Amirliği ’ne bağlı ekipler, 3 araçla alevlere müdahalede bulundu.

TÜPLER PATLAMADAN TEHLIKESIZ BÖLGE OLUŞTURULDU

Uzun uğraşlar sonucunda söndürülen yangın peşinde, meslek yeri ile birlikte otomobil kullanılamaz ayla gelirken, üst katlarda yer alan dairelerde de zarar oluştu. Soğutma çalışmaları yapan itfaiye ekipleri, meslek uygun yer alan tüpleri de patlamadan tehlikesiz bölgeye aldı. Şart esnasında meslek yeri içerisinde ve çevrede kimsenin olmaması büyük şans olarak nitelendirildi.

Kahramanmaraş'ta iş yeri ve otomobil küle döndü

Görgü tanıkları, yangında meslek uygun patlama meydana geldiğini bahis ettiler. Yangın ardından oluşan basınç nedeniyle yaşanan patlama, iş yeri ile üst katlarda bulunan dairelerin camlarını kırdı. Polis ekipleri, yangın sebebiyle caddeyi iki yönlü olarak trafiğe kapatırken, olayın nedeninin belirlenmesi için alıştırma başlatıldı.

Kahramanmaraş'ta iş yeri ve otomobil küle döndü

Kahramanmaraş'ta iş yeri ve otomobil küle döndü

kaynak: http://www.trmasajsalonu.com/il/kahramanmaras/

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.