Kaspersky Anti-Ransomware Tool 1.1.24.0 indir

Kaspersky Anti-Ransomware Tool indir. Kaspersky Anti-Ransomware Tool, işletmeler için ücretsiz fidye yazılımlarından korunma aracı.
Kaspersky Anti-Ransomware Tool 1.1.24.0 indir

Kaspersky Anti-Ransomware Tool, işletmeler için özel olarak geliştirilmiş fidye yazılımlarından koruma arabulucu.

Bulaştıkları sistemde tüm kritik verileri şifreleyerek kullanıcıyı zor durumda bırakan fidye yazılımları ilk önce elde etmek üzere bütün zararlı programlara karşı üstün koruma karşılayan araç en iyi zararlıları saptama etme noktasında Kaspersky Emniyet Ağı ve Sistem İzleme teknolojilerini kullanıyor.

Kaspersky ’nin fidye yazılımlarıyla başı dertte olan çok sayıda işletmeler için bedava olarak indirmeye açtığı fidye yazılımlarına karşısında etkin koruma sağlayan emniyet arabulucu Kaspersky Anti-Ransomware Tool, tabii ki Kaspersky ’nin internet güvenliği programı dek üstün koruma sağlamıyor bіlе özel verilerin şifrelenmesini önleme noktasında tek etkili çözüm.

Aralıksız yeni teknik ve araçlar geliştirerek işletmelerin verilerine erişme çabasında olan kötü niyetli kişilerin aktivitelerini engelleyen, herhangi bіr aidat ödemeden şifrelenmiş dosyalarınıza ulaşmanızı sağlayan Kaspersky Anti-Ransomware Tool, bіrçok güvenlik yazılımıyla uyumlu çalışıyor ve sisteminizde Kaspersky Lab ’in emniyet programı yüklü olmasa deha kullanabiliyorsunuz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.