kavgalı ayrılan güvey adayı evlilik programlarında dönen dolabı anlattı; tümü para alıyor

İzdivaç programından kavga ederek ayrılan damat adayı 'Bugün aşk yaşa diyorlar ertesi gün de kavga etmemizi istiyorlar. Adaylara ayda 3 bin 500
kavgalı ayrılan güvey adayı evlilik programlarında dönen dolabı anlattı; tümü para alıyor

  Izdivaç programlarından birine katılan ve geçen aylarda ağız dalaşı ederek ayrılan güvey adayı C.H. de stüdyolarda dönen dolapları anlattı. Güvey adayı, tümşeylerin bіr kurgu bulunduğunu, talip çıkmaları karşılığında haftalık ücret aldıklarını ifade etti.
İşte adını belirlemek istemeyen damat adayının iddiaları:
“Orada bіr akıcılık var ve ben de buna makine oldum. Bana ‘Şu kıza talip çıkacaksın’ dediler. Söyleneni yaptım. Bir ay süresince üç kızla adım duyuldu. Oradaki birtakım halk müziği fiilen eş arıyor. Bazıları ise bu işten para alıyor. Bunu üreticiler açıktan değil de ‘masraflarınızı karşılıyoruz, harçlık olsun’ diyerek yapıyorlar. Bu bіr kurgu Bugün ‘Sen N. ile aşk yaşa’ diyorlar, ertesi gün de tartışma edilmesini istiyorlar. İnsanları kandırıyorlar. M. ve B. vardı еlvеrіr. Insanlar arkalarından dua ediyorlardı. Lakin B. reel yaşamdabenim bіr dostumla birlikte. Stüdyoda oyun oynuyor. Üç yıl süresince evlenmeye gelip orada oturanlar var. Bir insan bu vakitte ne yer, ne içer, nasıl geçinir? Sorgulayan yok.

“DIŞARIDAN GELEN BİLMİYOR”
Cast ajanslarından gelen adaylar var mı bilmiyorum. Tümü de alışılagelmiş yurtdaş. Programda doğrusu evlenenler de oluyor. Dışarıdan gelen kızlar, bilmiyor senaryonun döndüğünü. Ben güvey adayı olarak kullanıyorum ve gönderiyorum. Eğer loca içindeki bіr şahıs, oradaki başkasına talip çıkıyorsa bilin çünkü o düşen reytingi yükseltme operasyonudur. Bu sıra defalarca locadan birbirine talip çıkıyorlar. Konu aynı. Annem istemedi diyor bırakıyorlar.
“HERKESİN ÜCRETİ VAR”
Kanal bana ‘Bununla aşk yaşa’ dedi. Madem parayla çalışıyorum daha yüksek bіr meblağ istedim. Onlar da pek veremeyiz dediler. Ben de programıbitirdim. Herkesin bіr ücreti var. Kanal gelin adayı B.’yi sürücü gönderip evinden alıyor. Televizyon programı bittikten sonra da bırakıyor. Öyle anlaşmış. Aldığı haftalık 750 lira. Kimi haftada 500 lira alıyor, kimi ayda 3 bin 500 lira. Geçen bіr alış veriş merkezinde güvey adayı M. ile karşılaştım. ‘Kanka beni ajans gönderdi 9 bin lira alıyorum, evimin kirasını çıkarıyorum, İki ambar yakıt sağlıyorlar’ dedi. Ben açık konuşmak gerekirse bu kadar vereceklerine inanmıyorum. Öyleyse bana niye programsonuna kadar 5 bin lira vermediler. Mesela VTR çekiyorlar. S ile A’yıKapadokya’ya, M. ile B’ye Bandırma’ya götürdüler. Sürpriz yapıyorlar yalancıktan. Hepsi reyting için.”

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.