Keyifli alışverişleriniz için yeni adresiniz “Keyfimarka”

GoldMaster, e-ticaret alanında faaliyet gösteren online moda ve alışveriş sitesi Keyfimarka ’yıbünyesine kattı.
Keyifli alışverişleriniz için yeni adresiniz “Keyfimarka”

GoldMaster, e-ticaret alanında etkinlik gösteren online moda ve alışveriş sitesi Keyfimarka ’yıbünyesine kattı.

Türkiye ’nin öncü elektronik markası GoldMaster, e-ticaret sitesi alanında faaliyet bildiren online moda ve alışveriş  sitesi Keyfimarka ’yıbünyesine kattı. Keyfimarka, kadın, erkek, çocuk, tasarım ve ev eşyaları esas kategorilerinde seçkin markaların ürünlerini yüzde 80 ’e varan indirimlerle 3 ile 5 jurnal sürelerde müşterilerine sunuyor.

E-ticaret dünyasındaki yenilikleri yakından takip eden Keyfimarka, bіrincil gelen alır prensibi ile yerli ve tanıdık olmayan seçkin moda markalarını, moda severlere özel, uygun fırsatlarla sunmak üzere yola çıktı. Keyfimarka kadın, erkek, çocuk, tasarım ve ev eşyaları ana kategorilerinde seçkin markaların ürünlerini üyelerinin beğenisine sunuyor.

Öbür kategorilerdeki ürünlerini, yüzde 80 ’e varan indirimlerle 3 ile 5 jurnal sürelerde müşterilerine sunan Keyfimarka, bіrinci yılına özel, aza olan herkese bіrbіrinden şık kol saatleri armağan ediyor. Keyfimarka ’da ürünler kampanya süresi bitmeden adresinize teslim ediliyor ve 150 TL ’yi geçen alışverişlerde kargo bedeli alınmıyor. Tek sepet özelliği sayesinde bütün markalar için tek bіr kargo ücreti ödeniyor.

Keyfimarka Hakkında

GoldMaster ’ın e-ticaret alanında faaliyet bildiren şirketi Keyfimarka, online moda ve alışveriş sitesidir. Toplam aza sayısı 40,000 ’i aşan Keyfimarka, Nisan 2012 ’den beri yayın hayatını sürdürüyor. Keyfimarka, bayan, erkek, çocuk, tasarım ve konut eşyaları ana kategorilerinde Goldmaster, Hello Kitty, Medisana gibi bіr çok seçkin markaları çekici fiyatlarla üyelerine sunuyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.