Kına Tahtı Modelleri

    Evlenecek olan gelin adaylarına evlenmeden önce kına gecesi organizasyonu yapılmaktadır. Bu organizasyonlarda gelin adaylarının oturacağı bir adet kına koltuğu bulunmaktadır. Bunun için geliştirilmiş olan çok özel tasarım kına tahtı modelleri firmamızda mevcuttur. Çeşitli renklerde tasarlanmış olan bu tahtlar, oldukça modern ve ihtişamlı tahtlardır. Tercihe göre sade, üzeri çiçekli, kubbe model, ferforje, elips ve bordo gibi çeşitleri de vardır. Sade bir kına gecesi düzenleyecekseniz, sade bir kına gecesi tahtı kullanabilirsiniz.  Kına Tahtı Özellikleri Nelerdir? Özel tasarlanan kına tahtlarında değiştirilebilir döşeme özelliği bulunmaktadır. Farklı renklerde döşeme tercih edilebilir. Kına tahtı, kına organizasyonlarının vazgeçilmezidir. Arzuya göre ahşap, ferforje, kafes, elips, baklava veya Hint model tahtlar kullanılabilir. Müşterilerin istekleri doğrultusunda kına tahtı modellerini satışa sunan firmamız, değişik kına konseptlerine uygun kına tahtlarına
Kına Tahtı Modelleri

 

 

Evlenecek olan gelin adaylarına evlenmeden önce kına gecesi organizasyonu yapılmaktadır. Bu organizasyonlarda gelin adaylarının oturacağı bir adet kına koltuğu bulunmaktadır. Bunun için geliştirilmiş olan çok özel tasarım kına tahtı modelleri firmamızda mevcuttur. Çeşitli renklerde tasarlanmış olan bu tahtlar, oldukça modern ve ihtişamlı tahtlardır. Tercihe göre sade, üzeri çiçekli, kubbe model, ferforje, elips ve bordo gibi çeşitleri de vardır. Sade bir kına gecesi düzenleyecekseniz, sade bir kına gecesi tahtı kullanabilirsiniz.

 Kına Tahtı Özellikleri Nelerdir?

Özel tasarlanan kına tahtlarında değiştirilebilir döşeme özelliği bulunmaktadır. Farklı renklerde döşeme tercih edilebilir. Kına tahtı, kına organizasyonlarının vazgeçilmezidir. Arzuya göre ahşap, ferforje, kafes, elips, baklava veya Hint model tahtlar kullanılabilir. Müşterilerin istekleri doğrultusunda kına tahtı modellerini satışa sunan firmamız, değişik kına konseptlerine uygun kına tahtlarına yönelik de hizmet verebilmektedir. Bir Hint kınası yapılacaksa, konsepte uygun olan Hint model kına tahtı tercih edilmelidir. Çoğu zaman tek kişilik olarak kullanılan bu tahtlar, yalnızca gelin adayının oturması için tasarlanmıştır. Gelin ve damada birlikte kına organizasyonu yapılıyorsa, çift kişilik tahtlar tercih edilmelidir.

 Kına Tahtı Aksesuarları

Cibinlik, şamdan ve puflar kına tahtının bilinen aksesuarlarındandır. Tahta uygun renklerde tasarlanan bu aksesuarlar, kına gecelerine özel olarak üretilmişlerdir. Ortama şıklık ve modern bir hava katan aksesuarlar sayesinde güzel bir kına gecesi yapılabilmesi mümkündür. Firmamızın sunmuş olduğu kına tahtı fiyatları oldukça uygundur. İstediğiniz özelliklerde bir kına tahtını tercih edebilir ve uygun fiyatlarda kına tahtı edinebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.