Kripto Video Protector & Media Player 2.4.9 indir

Kripto Video Protector & Media Player indir. Kripto Video Protector & Media Player bіr video şifreleme ve oynatma yazılımıdır
Kripto Video Protector & Media Player 2.4.9 indir

Kripto Video Protector & Media Player keza video oynatmanıza ayrıca de video şifreleme özelliğiyle videolarınızı koruma altına almanıza olanak tanıyan bіr medya oynatıcı

Kripto Video Protector & Media Player PPMF formatındaki parola korumalı video dosyaları oluşturmanıza ve bu formattaki dosyaları oynatmanıza müsade veriyor.

PPMF Password Protected Media File (Şifre Korumalı Medya Dosyası) Nedir?

PPMF dosyası medya dosyasının (video veya ses mp3 gibi) AES-256 yöntemiyle şifrelenerek paketlenmiş halidir.

PPMF dosyasında data kaybı yaşanmaz. İstenildiğinde şifresini girerek PPMF dosyaları eski orijinal hallerine geri döndürülebilir (orijinal dosya ismi, dosya oluşturma, değişiklik vs. dahil).

PPMF dosyasındaki bütün veriler şifrelidir dolayısıyla şifresi bilinmeyen bіr PPMF dosyası oynatılamaz, içeriği hakkında data edinilemez, orijinal dosya isimi belirlenemez ve deşifrelenemez.

PPMF dosyası şunlardan oluşur: Medyanın şifrelenmiş hali, video poster devlete ait, video içeriğinden küskün resimler, medya dosya ismi, puanlama, kodek bilgisi, medya betimsel etiketler, altyazılar vs.

PPMF dosyaları afiş resimleriyle beraber listelenebilirler (sözde klasör içindeki fotoğraf dosyalarını önizlemek gibi)

PPMF dosyasının duvar ilanı devlete ait üzerinde farenizi gezdirdiğinizde video içeriğine ait resimler gösterilir keza video oynatılırken ilerleme çubuğu üzerinde farenizi gezdirdiğinizde videonun o bölümüne ait resim gösterilir (YouTube oynatıcısında olduğu gibi).

PPMF dosyaları şifresi girilerek umma yapmadan, geçici dosya oluşturmadan ve bilgisayarda iz bırakmadan direkt oynatılabilir.

PPMF dosyalarına puan verebilir, medya tanıtıcı anahtar kelimeler ekleyebilir (etiket), duvar ilanı resmini değiştirebilir (dosyadan, video resimlerinden ya da video oynarken çabuk fotoğraf çekerek), sonra altyazı ekleyebilirsiniz.

PPMF dosyalarını listelerken puana kadar sıralayabilir, etikete kadar arama ve filtreleme yapabilirsiniz.

Medya Oynatıcı Özellikleri

Kodek kurmanıza gеrеk kalmadan tüm medya dosyalarını oynatır (HEVC x265 12-bit ile kodlanmış videolar dahil).

Altyazı metin kodlaması otomatik algılanır. Böylece hiçbіr akort yapmaya gеrеk kalmadan altyazılar sürükleyici gösterilir.

Bayağı medya dosya uzantılarını programa atadığınızda medya dosyalarını çift tıklayarak direk oynatabilirsiniz.  Medya dosyasını sağ tıklayıp Birlikte aç menüsünü kullanarak dilediğiniz dosya türünü Kripto Video Protector programına atayabilirsiniz.

Gizlilik ve Emniyet

PPMF dosyalarını oynatırken ikide bіr şifre girmenize gеrеk yoktur. program-indir” title=”program indir”>Programı açtıktan sonra girdiğiniz şifreler geçici olarak program kapatılıncaya değin Securestring teknolojisi ile hafızada tutulur.

program-indir” title=”program indir”>Programı açık unutma ihtimaline karşı tedbir alınmıştır. PC ayarladığınız vakit her tarafında boş kaldığında veya Panik düğmesine bastığınızda program kilitlenir. Kilidi başlatmak için daha önce girmiş olduğunuz şifrelerden birini girmelisiniz. 3 kez üst üste yanlış şifre girildiğinden program kendini kapatır.

Altyazıdan Türkçe Dublaj

Altyazıdan Türkçe dublaj özelliğini kullanarak Türkçe altyazılı filmleri TTS kullanarak bilgisayara seslendirip filmleri Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
Bu nitelik altyazı okumaktan hoşlanmayanlar, görme engelliler, yavaş okuma problemi olanlar, yaşlılar ve okumayı yeni öğrenmiş çocuklar için çok yararlı bіr özelliktir.

Altyazı İndirme

Yabancı film önerileri ve diziler için otomatik Altyazı bulup indirme olanağı vardır. Altyazılar dosya parmak izine kadar (hash code) veya dosya ismine kadar aratılabilir. Dizilerin sezon ve birim numaraları dosyadan otomatik algılanır ve buna göre arama yapılabilir.

Altyazı Senkronize Etme

Senkronize olmayan altyazıları vakit veya FPS ayarlaması yaparak film önerileri ile ahenkli ülkü getirebilirsiniz.

PPMF Kopya Bulucu

Bu bilhassa birbirinin aynı olan PPMF dosyalarını bulup kopyalardan dilediğinizi silerek diskinizden yer açabilirsiniz.

Lisans

program-indir” title=”program indir”>Programın temel özellikleri ücretsizdir. Sıradan medya dosyalarını oynatmak, altyazı indirmek ve senkronize etmek, medya şifrelemek, medya deşifrelemek, PPMF dosyalarını listelemek ve oynatmak (ppmf dosyalarını oynatmaya başlamadan önce “programı yükselt” hatırlatması yapar oynatmayı kısıtlamaz)

Ücret Gerektiren Özellikler

PPMF parola değiştirici (Bu özelliği kullanmadan da parola değiştirebilirsiniz. Önce dosyayı deşifreleyerek orijinal medya dosyasını elde edersiniz sonradan da yeni bіr parola ile şifrelersiniz. )

PPMF kopya bulucu

PPMF çağırmak, puan tahsis etmek ve düzenlemek

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.