Leke tedavisi ve dolgu

Oldukça etkili bir yöntem olan gözaltı ışık dolgusu kliniğimizde ülkemizde yapılmaya başlandığı günden bu yana yer almaktadır ve uzmanlarımızın gözetiminde güvenle uygulanabilmektedir.
Leke tedavisi ve dolgu

Leke tedavisi ve dolgu

Ankara Leke Tedavisi alanında uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan kliniğimiz Dr. Buket Yıldırım’ın merkezinde uzman ekibimizin de desteği ile gerçekleştirilmektedir. Leke tedavileri son derece önem ve tecrübe gerektiren işlemlerdir ve en önemlisi de uygulama öncesi lekelerin incelenmesi adına yapılan muayenelerdir.

Lekeler neden ve nasıl meydana gelir?

Cildimize aslında var olan rengini sağlayan madde melanindir. Cildimizde var olan melaninin oranı bizlerin ten rengini belirlemektedir. Güneşe aşırı maruz kalma, yaşın ilerlemesi, kullanılan bazı ilaçlar ve gebelik gibi durumlarda cildimizde bulunan melanin oranında değişiklikler meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda da dolayısı ile ciltte koyu renkte lekeler meydana gelebilmektedir. Ankara leke tedavisi alnında bu gibi sorunlardan arınmanız için de sizlere hizmet sunmaktadır.

Göz altı dolgusu da yine kliniğimizde son dönemlerin en popüler uygulaması olan göz altı ışık dolgusu yöntemi ile güvenle yapılmaktadır.

Gözaltı ışık dolgusu ile kırışıklıklara veda edin!

Göz altı dolgusu uygulamaları içerisinde en etkili yöntemlerden biri olan göz altı ışık dolgusu doktorumuz Buket Yıldırım ve donanımlı ekibinin göz çevresinde meydana gelen çökmeler, renk değişimleri ve kırışıklık gibi sorunlarının tedavisinde tercih ettiği bir uygulamadır. Göz altı ışık dolgusu işleminin diğer dolgu uygulamalarından ayrılan en önemliği özelliği ise kemik üzerine dolgu maddelerinin enjekte ediliyor olmasıdır.

Güneş lekesi tedavisi uygulamaları da yine kliniğimizde birden farklı yöntemler ile gerçekleştirilmekte olan tedavilerdir. Güneş lekesi tedavisi yöntemlerinin belirlenmesinde doktorumuzun yapacağı muayene oldukça önem taşımaktadır. Bu nedenle de muayene olmadan sizlere uygulanabilecek yöntemler hakkında yanlış bilgi vermemek adına telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapmamaktayız.

Güneş lekelerine lazer uygulamaları ile veda edin!

Güneş lekelerinin tedavisinde ilk tercih edilen yöntemlerin başında lazer uygulamaları gelmektedir. Lazer işlemleri derinleşmiş ve uzun yıllardan beri var olan lekelerin tedavisinde bile son derece etkili bir yöntemdir. Bunun dışında yeni var olan basit lekelerde de farklı uygulamalar tercih edilebilmektedir.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.