Lenovo Legion Y520 kutu açılışı

Legion serisi altında oyuncu bilgisayarları üreten Lenovo’nun GTX 1060 ekran kartlı modeli Lenovo Legion Y520 modelini kutusundan çıkartıyoruz.
Lenovo Legion Y520 kutu açılışı

Lenovo Legion Y520 kutusundan çıkıyor!

ShiftDeleteNet olarak, Lenovo Türkiye ofisini ziyaret ettik ve ardından yaptığımız canlı yayında Lenovo Legion Y520 oyuncu bilgisayarını kutusundan çıkartıp ilk izlenimlerimizi sizlerle canlı yayında paylaştık.

Mozilla Firefox Quantum çıktı!

Sonunda beklenen Mozilla Firefox Quantum web tarayıcı kullanıcılara sunuldu. Birkaç aydır beta testi süreci devam eden yazılım hızıyla baş döndürmeye hazır.

Lenovo Legion Y520 özellikleri

Legion Y520 modeli, 7. Cins Intel Core i7-7700HQ işlemcisine, 2x 8 GB DDRR4 belleğe ve Nvidia GTX1060 6 GB ekran kartına sahip. 256 GB kapasiteli SSD ve 2 TB mekanik disk ile donatılan bilgisayarda 15.6 inç boyutlu Full HD çözünürlüklü mat ekran kullanılıyor. 

Çiklet yapıdaki aydınlatmalı klavye, tüm ihtiyaçları karşılayabelkіcek giriş çıkış seçenekleri, JBL üretimi hoparlörler ise bilgisayarın diğer dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor. Legion Y520, 2.4 kg ağırlığı ile pazardaki en hafif oyuncu bilgisayarları arasında yer almakta.

Yapay zeka insanlığı yok etmek isteyecek! - TechInside

Yapay zeka insanlığı yok etmek isteyecek! – TechInside

Suni zekanın tehlikeleri konusundaki felsefi tartışmalar devam ederken, Stephen Hawking’in szіrаmini sertleştirdiği dikkat çekti.

Detaylı analiz öncesinde yüksek performans sunan bu oyuncu bilgisayarını, Lenovo Türkiye ofisinden kutusundan çıkarttık ve sizlerle bіrincil izlenimlerimizi bu videoda paylaşıyoruz. Detaylı çözümleme ise kısa bіr süre ShiftDelete.Net ve YouTube kanalımızda olacak.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.