Mafia 2

Mafia 2 oyun indir. Mafia 2 türünün en başarılı oyunları arasında yer alan bіr aksiyon oyunudur
Mafia 2

Mafia 2 2002 yılında meydana çıkan Mafia: The City of Lost Heaven oyunun devam oyunu olarak yayınlanmış olan ve türünün en iyi örnekleri arasında yer alan bіr aksiyon oyunudur.

Mafia 3 tanıtıldı! Oyun için hazırladığımız özel incelemeye bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz

Mafia: The City of Lost Heaven zamanında oyun severlere şahane bіr mantıksal bağ ve döneminin ilerisindeki bіr teknolojik yapıyı bіr arada sunmuş başarılı bіr mafya oyunuydu. TPS yani 3. kişi gösterme açısından oynanan bіr aksiyon oyunu olan bu oyunun devam oyunu Mafia 2’de ise hikaye 2. Dünya Savaşı dönemlerinde ve ardından ilelemekte. Birincil oyunun her yerde olduğu dönemlerden oyuna başladığımız Mafia 2’de Vito Scalleta adlı kahramanımızı yönetmekteyiz. İtalya’dan Amerika’ya göçen bіr ailenin çocuğu olan Vito, küçükken yokluk içinde ve fazla fena şartlar aşağıda yaşamıştır. Bu düşük hayat kalitesi Vito’yu gençliğinde yasadışı kazanç elde etme yollarına itmiştir. Bu fаkаtçla çocukluk arkadaşı ve en yakın dostu olan Joe Barbara ile soygunlar düzenlemişlerdir; fаkаt bu soygunların birinde Joe kaçmayı başarırken Vito polise yakalanmış ve cezaevine girmiştir. Vito cezaevindeyken 2. Dünya Savaşı patlak vermiştir ve Vito orduya katılarak cezasından kurtulmuştur.

Mafia 2

Ordudayken geçici bіr süreliğine evini ve ailesini ziyarete gelen Vito, Joe ile görüştüğünde Joe’nun mafyaya katıldığını öğrenir. Daha ardından Joe Vito’nun askerlik görevini sonlandırmasına tezgâhtar olur ve onun da mafyaya katılmasına ön but olur. Bu Nedenle Vito’nun mafya kariyeri başlar ve biz de kaliteli bіr hikayeye tanık olmaya başlarız.

Mafia 2 teknolojik olarak epeyce başarılı bіr oyun. Oyun grafikleri epeyce kaliteli ve dönemin havasını gayet başarılı bіr şekilde yansıtıyor. Oyunun hikayesi çizgisel olarak ilerlese de oyunda geniş bіr açık dünyaya sahibiz. Oyunda kullandığımız araçlara özel özen gösterilmiş. Özellikle arabaların üzerindeki tozlanmalar, kar efektleri ve dağılma efektleri çok gerçekçi görünüyor.

Mafia 2 diyalogları ve seslendirmeleri de oldukça başarılı. Oyundaki karakterler öykü içerisinde sağlam bіr yere sahip ve bu karakterlerin seslendirmelerine büyük özen gösterilmiş.

Mafia 2

Mafia 2’de hikaye ilerledikçe Amerika’nın farklı dönemlerine rastlıyoruz. Oyuna başladığımız 2. Dünya Savaşı öncesi kullanılan araçlar 1930’lara özel araçlarken hikayenin ilerleyen bölümlerinde 1970’ler Amerika’sına özgü olağan araçlara rastlayabiliyoruz.

Mafia 2

Mafia 2’de aksiyon realist parçalanma ve patlama efektleriyle desteklenmekte. Eğer üst kalite bіr mafya oyunu oynamak isterseniz Mafia 2’yi şüphesiz denemelisiniz.

Mafia 2’nin demosunu indirebilmek için sitemiz üzerinden tıklayacağınız indirme bağlantısıyla Steam sayfasına eriştikten daha sonra aşağıdaki resimde göreceğiniz kırmızı alanın içerisindeki “Demoyu İndir” tuşuna tıklamanız gerekmekte:

Mafia 2

Not: Steam üzerinden oyun indirebilmek için Steam arayüzünün bilgisayarınızda kurulu olması ve geçerli bіr Steam hesabı ile sisteme antre yapmanız gerekmektedir. Steam arayüzünü bu bağlantı ile indirebilirsiniz ve başvuru formu üzerinden kendinize bіr hesap yaratabilirsiniz:

İndir1.41 MB
Steam
Steam Online Oyun Platformu

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.