Magic Mansion indir

Magic Mansion (Ios) indir. Magic Mansion mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bіr platform oyunudur
Magic Mansion indir

Magic Mansion oyunculara zeki telefonlarını bіr gameboya transformasyon imkanı veren bіr mobil platform oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bіr oyun olan Magic Mansion’da bizi 90’lı yıllarda klasik gameboylarımız üzerinde oynadığımız siyah beyaz oyunlardaki ziyafet bekliyor. Oyunda gizemli bіr köşkü keşfetmeye çalışan kahramanları kontrol ederek dağıtılmış tehlikelerle karşılaşıyoruz.

Magic Mansion telefonunuzu dik tutarak oynayabileceğiniz bіr platform oyunu. Oyun bu yönüyle mobil cihazlarımızda oynadığımız standart platform oyunlarından ayrılıyor. Oyundaki esas amacımız ise merdivenleri kullanarak katları tırmanmak ve köşkün en üstteki katına varmak. Tırmandığımız her katta bizi yeni tuzaklar bekliyor. Bu ölümcül tuzakları aşabilmek için de dürüst zamanlamayı yakalayarak zıplamamız gerekiyor.

Magic Mansion’ı epeyce kolay bіr şekilde oynayabiliyorsunuz. Oyunda zıplamak için tek yapmanız gereken şey ekrana dokunmak. Oyun içerisinde farklı kahramanları seçebilmemiz de olası.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.