Malware Hunter 1.14.0.28 indir

Malware Hunter indir. Malware Hunter virüslerden korunmanıza yardımcı olan bіr programdır
Malware Hunter 1.14.0.28 indir

Malware Hunter аmmа bilgisayarınızı kötü fаkаtçlı yazılımlara ve inatçı virüslere karşı gözetmek isterseniz kullanabileceğiniz bіr antivirüs programı.

Glarysoft kadar geliştirilmiş Malware Hunter esas olarak bilgisayarınızda virüs taraması yapmanızı ve virüs temizleme  işlemini gerçekleştirmenizi mümkün kılmak amacıyla planlanmış bіr güvenlik yazılımı. Malware Hunter virüsleri tanımlayabilmek için Avira’nın virüs izah etme motoru8ndan faydalanmakta ve bu sayede isabetli sonuçlar yakalayabilmekte. Malware Hunter virüs taraması yapabilmeniz için size 3 ayrı tarama seçeneği sunuyor. Seri Tarama seçeneğiyle virüslerin bilgisayarınızda çoğu kez yerleştiği başlıca klasörler taranıyor. Bütün Tarama seçeneğinde ise bilgisayarınıza emrindeki bütün depolama birimlerindeki dosya ve klasörler taranıyor ve ayrıntılı bіr tarama yapılıyor. Özel tarama seçeneği ise belirleyeceğiniz klasörleri taramanıza olanak tanıyor. Malware Hunter karantinadaki dosyalarınıza göz atma ve güvenli dosyaları işaretleyerek onlara imtiyaz yaratmanızaizin vermekte. 

Malware Hunter virüs tarama ve temizleme işlemlerinin haricinde kullanışlı ilave özelliklere de sahip. Programın bilgisayar hızlandırma özelliği bilgisayarınızı yavaşlatabilecek mümkün faktörleri tahlil ediyor ve bu faktörleri ortadan kaldırarak bilgisayarınızın açılışını ve işleyişini hızlandırmanız için size yardımcı oluyor. Temizlik özelliği ise sisteminizdeki gereksiz ve çöp dosyaları buluyor, tescil defterinizi temizleyerek bilgisayarınıza sıcacık bіr nefes aldırıyor. Malware Hunter ile bilgisayarınızda manâsız depolama alanı açabiliyorsunuz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.